رهبر انقلاب در حکم آغاز دوره جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی:
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه آغاز دوره جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی، با صدور حکمی، بر مدیریت راهبردی چالش‌های حوزه فرهنگ با «استفاده کامل و کارآمد و هم افزا از همه فرصت ها و ظرفیت ها»، «مهار تهدیدها و آسیب ها با نگاه حکیمانه و معقول» و «مواجهه‌ی هوشمندانه با معارضه‌های مهاجمان و ستیزه گران» بعنوان تکالیف اصلی شورایعالی انقلاب فرهنگی تأکید کردند.
رهبرانقلاب در دیدار جمعی از فرماندهان عالیرتبه نظامی و انتظامی:
رهبر معظم انقلاب فرمودند: جمهوری اسلامی ۸ سال با کمبود امکانات و اختلالات ناشی از اوضاع انقلاب در مقابل این جبهه‌ی عظیم ایستاد و طرف مقابل دست از پا درازتر نتوانست به اهداف خبیث خود دست یابد و دفاع مقدس مایه‌ی آبروی ملت ایران شد.
رهبر معظم انقلاب در دیدار نواز شریف:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با تأکید بر لزوم گسترش بیش از پیش روابط جمهوری اسلامی ایران و پاکستان و فعال شدن طرح‌های بزرگ اقتصادی از جمله طرح خط لوله گاز، خطاب به نخست‌وزیر پاکستان خاطرنشان کردند: امیدواریم در دوره مسئولیت شما، تحرک خوبی در روابط دو کشور در زمینه‌های مختلف ایجاد شود.
رهبر انقلاب در دیدار از ستاد فرماندهي هوافضای سپاه:
مشکل ملت ايران تا قبل از پيروزي انقلاب‌اسلامي اين بود که نمي‌دانست مي‌تواند، همانطور که امروز هم هنوز برخي نمي‌دانند که مي‌توانيم.
رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولین جمعیت مامایی کشور:
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز با تعدادی از مسئولین جمعیت مامایی ایران همزمان با روز جهانی ماما دیدار کردند.
رهبر انقلاب در بازدید از مجموعه صنعتی مپنا و دیدار با کارگران:
مقام معظم رهبری با حضور در یکی از کارخانجات صنعتی، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف آن، با کارگران دیدار کردند.
رهبر معظم انقلاب در دیدار صدها نفر از زنان فرهیخته و نخبه:
ایشان با اشاره به مسائلی که درباره تحصیل زنان در برخی رشته های تحصیلی دانشگاهی مطرح شد افزودند: اگر در این مسئله تفاوتی هم باشد ضدعدالت نیست چرا که نباید رشته های تحصیلی و مشاغلی که متناسب با طبیعت زنان نیست به آنان تحمیل شود.
رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی سلامت را ابلاغ کردند؛
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل 110 قانون اساسی سیاستهای کلی «سلامت» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه :
هروی:به نظر من انتخاب این عنوان برای نام گذاری سال 93، انتخاب شایسته و بجایی است و باید به آن اشاره می‌شد که توسط مقام معظم رهبری این امر مهم صورت پذیرفت.
رهبر معظم انقلاب در جمع زائران حرم رضوی:
رهبر معظم انقلاب با تبیین شرایط فعلی جهان فرمودند:بدانید واقعیات جامعه جهانی طبق خواسته‌های آمریکا پیش نمی‌رود.

صفحه‌ها

اشتراک در رهبر