دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 98  |  
تاریخ انتشار : 1 آذر 1391 - 20:12
استاد خسروی: تهدید نرم دشمنان نسبت به خانواده جدی می باشد

به گزارش نسیم قاین استاد خسروی در همایش بزرگ زینبیون گفت: در اسلام میان زن و مرد فرق نیست و هر که رابطه او با خدا بیشتر باشد نزد خدا عزیزتر است و نیز بیان داشت حضرت زینب(س) الگو والایی برای همه می باشد.
خسروی در باره نقش حضرت زینب(س) قبل از واقعه کربلا عنوان کرد که حضرت زینب(س) نقش یک زن خانه دار را داشته است و وظیفه تربیت فرزندان خود را به خوب انجام داده است. وی گفت: تهدید نرم دشمنان درباره خانواده ها جدی می باشد و تاکید کرد بانوان باید در وظیفه خانه داری و تربیت فرزندان خود را به خوبی به انجام رسانند.
سرهنگ بازنشسته خسروی نیز به نقش حضرت زینب(س) در زمان واقعه عاشورا اشاره کرد و گفت حضرت زینب(س) در کربلا همراه ولی و رهبر زمان جهاد کرده است و بعد از واقعه عاشورا نقش موثری در پیام رسانی داشته است.
استاد خسروی در جمع مردم روستای روم به دلایل ارتباط با اهل بیت پدراخت و بیان کرد به چهار دلیل باید سر سفره اهل بین نشست: 1- کسب معرفت و عزت2- جهت ارتباط بیشتر با خدا3- پیدا کردن راه نجات4- دور شدن از شیطانو نیز بیان داشتند که سند پیروزی انقلاب اسلامی ایران عاشورا می باشدو دشمنان اسلام از عاشورا می ترسند.
خسروی گفت: جمهوری اسلامی است که عاشورا زنده نگه داشته است. نیز درباره نقشه های دشمناناسلام گفت: آخرین حربه دشمن تحریم اقتصادی استو بیان داشت باید از حسین درس بگیریم سخن حسین(ع) هیئات منه الذله بود این مملکت ، مملکت حسینی است .
 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.