دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 973  |  
تاریخ انتشار : 31 فرو 1392 - 11:42
جانشین ستاد انتخابات خراسان جنوبی گفت: اوج حماسه سیاسی با حضور پرشور مردم در انتخابات 24 خرداد ماه متبلور می شود.  

به گزارش نسیم قاین به نقل ازایرنا:غلامرضا کافیˈ روز شنبه در جلسه اجرایی شدن قوانین و مقررات چاپ تبلیغاتی انتخابات با تاکید بر اینکه برای شکل گیری یک حماسه باید مردم و مسئولان کارهای خود را با انگیزه انجام دهند، افزود: امروز دشمنان تلاش زیادی برای ناامید کردن از حضور در صحنه های اجتماعی در دستور کار قرار داده اند.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران با وجود تحریم های شدید در سال گذشته همچنان بر آرمان های اسلام و انقلاب پا می فشارد و مسئولان نیز بر خدمت رسانی تاکید می کنند.
وی گفت: حضور پرشور و باصلابت مردم در انتخابات موجب کاهش فشارها و تحریم ها و حرکت باشتاب به سمت اهداف و آرمانهای انقلاب می شود.
کافی نقش چاپخانه داران استان در ادبیات تبلیغاتی را مهم ارزیابی کرد و افزود: انجام تکلیف همیشه از انجام وظیفه سخت تر است چراکه برای تکلیف انسان باید در مقابل پروردگار پاسخگو باشد.
وی همچنین از چاپخانه داران خواست آیین نامه و قانون و مقررات انتخابات در زمینه چاپ تبلیغات برای کاندیداها را مطالعه کنند.
وی تاریخ شروع تبلیغات برای انتخابات شوراها را هشت روز قبل از برگزاری انتخابات و تبلیغات ریاست جمهوری را سوم خرداد ذکر کرد و یادآور شد: 28 اردیبهشت، اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده شوراها اعلام می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی نیز در این جلسه گفت: امروز تنوع سلایق در انتخابات، هم یک حسن و هم یک راه ورود به فتنه است که مردم باید به خوبی هوشیار باشند.
ˈمحمد مطهری فرˈ با تاکید بر اینکه امنیت نعمت بزرگی است که بر جمهوری اسلامی ایران حاکم است، اظهار امیدواری کرد، انتخابات 24 خرداد با امنیت کامل برگزار شود.
وی به تلاش دشمن برای ضربه زدن به نظام از طریق این انتخابات اشاره کرد و گفت: باری دیگر مردم هوشیار و همیشه در صحنه انقلاب این توطئه ها را ختثی خواهند کرد

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.