دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 945  |  
تاریخ انتشار : 30 فرو 1392 - 03:58
استاندار خراسان جنوبی آرای مردم را امانتی الهی در دست مسوولان دانست و گفت: ما در مقابل خداوند و مردم مسوولیم و باید در قبال این مسوولیت نهایت تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم ، با شکوه و با حضور گسترده و پر شور و شعور مردم بکار گیریم

 

به گزارش نسیم قاین به نقل ازایرنا:ˈقهرمان رشیدˈ در جمع فرمانداران خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری یازدهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور ، همچنین بکارگیری افراد با سلیقه های شخصی و گروهی را به هیچ وجه جایز ندانست.

وی افزود: دولت به جز مردم به هیچ حزب و گروهی بدهکار نیست از اینرو در این انتخابات باید به صورت مستقل و با رعایت تمامی الزامات قانونی در عین سلامت همچون انتخابات گذشته عمل شود.
وی ادامه داد: در ستادهای انتخاباتی شهرستانها باید انسانهایی مومن، متدین و انقلابی بکارگرفته شوند تا آرای مردم به عنوان یک امانت الهی حفظ و صیانت شود.
استاندار خراسان جنوبی در بخش دیگری از سخانش اظهار داشت: حضور پر رنگ مدیران دستگاه های اجرایی استان در شهرستانها می تواند به رفع مشکلات موجود و توسعه بیش از پیش شهرستانها کمک نماید.
رشید ضمن تاکید بر فعالیت بیش از پیش کارگروه توسعه بخش کشاورزی در شهرستانها گفت: برگزاری این کارگروه که ازجمله بهترین اقدامات دولت دهم در راستای توسعه کشاورزی بوده می تواند بسیاری از مشکلات در این بخش را مرتفع سازد.
وی با بیان اینکه بالغ بر 200میلیارد تومان تسهیلات در بخش کشاورزی به خراسان جنوبی اختصاص یافته گفت: فرمانداران باید به گونه ای برنامه ریزی و اقدام کنند تا این تسهیلات در کمترین زمان ممکن و به بهترین وجه ممکن جذب و استفاده شود.
مقام عالی دولت در خراسان جنوبی با بیان اینکه ایران از جمله کشورهای غنی در زمینه معادن در سطح دنیا است، گفت: این استان نیز کلکسیونی از معادن مختلف و از این حیث حائز رتبه هشتم کشوری است.
وی توسعه بخش معادن را از مهمترین راه های برون رفت از مشکل اشتغال در کشور و استان دانست و اضافه کرد: با فعال کردن بیش از پیش این بخش و استفاده از مواهب الهی و خدادادی که در این زمینه در استان وجود دارد بخش زیادی از نیروهای تحصیل کرده و فارغ التحصیلان مرتبط و بخش زیادی از بیکاران در استان مشغول بکار خواهند شد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.