دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 924  |  
تاریخ انتشار : 28 فرو 1392 - 11:18
استاندار خراسان جنوبي گفت: ايران الگوي بارز دموكراسي در دنيا است.  

به گزارش  نسیم قاین به نقل ازایسنا: قهرمان رشید به نزديك شدن به زمان برگزاري يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و چهارمين دوره انتخابات شهر و روستا اشاره كرد و گفت: در طول 34 سال عمر با بركت انقلاب اسلامي بهترين و بيشترين انتخابات در ايران اسلامي برگزار شده كه اين امر نشان مي دهد ايران اسلامي الگويي تمام عيار دموكراسي در دنيا است.
رشيد بهترين سالم ترين و قانوني­ترين انتخابات را متعلق به ايران دانست و افزود: مردم سالاري ديني از افتخارات نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است كه در دنيا سرآمد و الگو است.
وي اظهار اميدواري كرد: مردم ايران اسلامي و خراسان جنوبي يك بار ديگر با حضوري دشمن شكن در انتخابات آتي نقشه هاي دشمنان را نقش برآب كرده و حماسه سياسي كه رهبر حكيم و فرزانه انقلاب اسلامي فرمودند را جامعه عمل بپوشانند.
رشید حماسه اقتصادي را نيز مورد تاكيد قرار داد و افزود: يكي ديگر از انتظارات رهبر عزيز انقلاب اسلامي حماسه اقتصادي است كه در اين زمينه نيز بايد برنامه ريزي هاي جدي و مستمري صورت گيرد.
استاندار خراسان جنوبی بر نقش مردم در اين زمينه تاكيد كرد و یادآورشد: تغيير الگوي مصرف و ترك برخي عادات نادرست در زمينه هاي اقتصادي مي تواند تا حد زيادي تاثيرگذار باشد.


 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.