دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 92  |  
تاریخ انتشار : 30 آبا 1391 - 19:03
مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: تفکر بسیجی، تداوم‌بخش نهضت عاشورا و ضامن اقتدار و آینده نظام اسلامی ایران است.

به گزارش نسیم قاین به نقل از فارس ، مهدی مزگی‌نژاد عصر امروز در نشست بصیرتی و سیاسی خواهران بسیجی در بشرویه اظهار کرد: واقعه عاشورا نبرد بین دو گروه با دیدگاه‌های متفاوت بود و اینک بعد از یک‌هزار و 400 سال از نهضت عاشورا، تاثیر و ماندگاری خود را در تاریخ اسلام و انقلاب اسلامی ایران گذاشته است.
وی ادامه داد: در تاریخ اسلام، واقعه عاشورا و نهضت امام حسین (ع) در برابر حاکمیت ظالم و فاسد بازتاب گسترده‌ای در سطح جهانی ایجاد کرده است و سبب شکل‌گیری انقلاب اسلامی و حرکت در مسیر عدالت‌خواهی و ظلم‌ستیزی شده است.
مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران، تنها انقلاب دنیاست که آرمان‌ها و مسیر امام حسین (ع) را دنبال می‌کند، تصریح کرد: اعتقادات قوی در ملت و اخلاص در عمل از مهم‌ترین ویژگی‌های انقلاب اسلامی ایران است.
مزگی‌نژاد افزود: حضرت امام (ره) با آگاهی عمیق از مبانی اسلام و بصیرت نسبت به آینده نظام، برای دفاع از کشور در برابر تهاجمات دشمن، فرمان تشکیل بسیج مستضعفان بر پایه نیروهای مردمی را صادر کردند.
*بسیج، نماد مقاومت و مبارزه علیه تمام دیکتاتوری‌های جهانی است
وی بسیج را نماد مقاومت و مبارزه علیه تمام دیکتاتوری‌های جهانی دانست و گفت: تفکر بسیجی، تداوم‌بخش نهضت عاشورا و ضامن اقتدار و آینده نظام اسلامی ایران است.
مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی یادآور شد: بسیجیان باید با پیروی از سیره عملی امام حسین (ع) و یاران باوفایش زمینه را برای ظهور امام زمان (عج) آماده کنند.
مزگی‌نژاد اضافه کرد: امروز دشمن با فشارهای اقتصادی و ایجاد تنش در بازار سعی دارد تا مردم را در تنگنا قرار دهد و افکار عمومی را نسبت به مسئولان نظام بشوراند.
وی خاطرنشان کرد: در این وضعیت باید فضای سیاسی کنونی و آینده را بشناسیم و تفکر و روحیه بسیجی را در جامعه اشاعه دهیم.  

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.