دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 916  |  
تاریخ انتشار : 27 فرو 1392 - 13:28
نماينده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی با تأكيد بر اينكه شركت در انتخابات نيازمند خلق حماسه‌ای ملی است، گفت: حماسه اقتصادی با حمايت از توليدات داخلی محقق می‌شود.

 

به گزارش نسیم قاین به نقل ازایکنا:جواد هروی، نماينده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی ،با اشاره به دليل نامگذاری امسال به حماسه سياسی، حماسه اقتصادی‌، گفت: جامعه در مسير تحول و پويايی خود در مقطعی از زمان نياز به گام‌هايی بلند برای پيشرفت دارد و اين گام در دو عرصه سياسی و اقتصادی بايد برداشته شود؛ موقعيت زمانی كشور ما با توجه به جهش‌های علمی و فرهنگی طلب می‌كند كه در زمينه‌های سياسی و اقتصادی هم به رشد و شكوفايی برسد.

نماينده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی با بيان اينكه انتخابات رياست جمهوری موقعيت مناسبی برای خلق حماسه سياسی است، گفت: مردم جامعه بايد با ديدی روشن دست به انتخاب رئيس جمهور مورد‌نظر خود بزنند و رئيس جمهور انتخابی نيز بايد به‌صورت عملی به خواسته‌های مردم جامه عمل بپوشاند و راهگشای مناسبی برای مردم در اين عصر و زمان باشد.
هروی با اشاره به چشم‌انداز 20 ساله كه بايد ايران رتبه يك را در منطقه به‌دست آورد، افزود: رئيس جمهوری كه امسال انتخاب شود بيشترين نقش را در موفقيت ايران در اين چشم‌انداز دارد چرا‌كه به اين موقعيت نسبت به ديگران فاصله نزديك‌تری دارد.
وی با تأكيد بر اينكه حماسه سياسی بايد در انتخابات پرشور و پرشعف متجلی شود، اظهار كرد: شركت در انتخابات نيازمند خلق حماسه‌ای ملی است كه اين حماسه تنها با حضور پرشور مردم متجلی می‌شود.
نماينده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی اظهار كرد: جامعه ما بايد بداند كه دچار مشكلات اقتصادی بسياری شده و فشار بر معيشت مردم آنچنان سخت شده كه مردم را دچار مشكل كرده و اين نيازمند حركتی به نام حماسه اقتصادی است تا در سايه آن بتوان بسياری از مشكلات را برطرف كرد.
هروی با بيان اينكه توليد ملی و بحث اشتغال‌زايی بايد ادامه پيدا كند، گفت: تأكيد بر سرمايه ملی و داخلی و تلاش و همت مضاعف برای داشتن ايرانی آباد نيازمند به حركتی حماسی در زمينه اقتصاد كشور است.
وی با تأكيد بر اينكه حماسه سياسی و اقتصادی نياز روز جامعه است كه به‌وسيله آن می‌توان ادعای اقتدار و بزرگی كرد، افزود: اين حماس می‌تواند ما را به مرزهای وجاهت و يا اقتدار هويت ملی، سياسی و اقتصادی نزديك كند.
نماينده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اين سؤال كه نقش مسئولان و جامعه علمی و دينی به‌ويژه روحانيان و نخبگان علمی در تحقق شعار امسال چيست، يادآور شد: نقش فرهيختگان در اين عرصه بسيار تعيين‌كننده است خط‌مشی برای ما در هر حركتی اولويت دارد و ما بايد اول بيانديشيم و سپس گام برداريم و اين همان اقدامی است كه دين ما بر آن تأكيد دارد.
هروی خاطرنشان كرد: اهل علم و دين بايد در تحقق اين شعار پيشگام باشند تا ديگران نيز به تبعيت از آن‌ها در اين مسير گام بردارند.
 
برچسب‌ها: 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.