دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 893  |  
تاریخ انتشار : 26 فرو 1392 - 10:43
رئيس ستاد انتخابات خراسان جنوبی گفت: همه با هم انتخابات امسال را به حماسه سياسي تبديل خواهيم كرد.  

به گزارش نسیم قاین به نقل ازایسنا، علي محمد گلستاني فرد در جلسه برنامه ريزي آموزش همگاني ستاد انتخابات خراسان جنوبي با اشاره به نامگذاري سال جاري از سوي مقام معظم رهبري به نام " حماسه سياسي، حماسه اقتصادي" گفت: در اجراي منويات معظم له، همه با هم انتخابات سال جاري را به حماسه سياسي تبديل خواهيم كرد.
گلستاني فرد نامگذاري سال جاري به حماسه سياسي، حماسه اقتصادي از سوي مقام معظم رهبري را با توجه به نياز روز و بر مبناي سياستگذاري مسائل كشور در راستاي خنثي سازي توطئه هاي دشمنان دانست.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندارخراسان جنوبی برگزاري انتخابات باشكوه و پرشور رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا را مصداق بارز حماسه سياسي دانست و اظهار كرد: ملت بزرگ و غيور ايران اسلامي در سال جاري با حضور گسترده در انتخابات، حماسه سياسي مورد تأكيد مقام معظم رهبري را رقم خواهند زد.
رئيس ستاد انتخابات خراسان جنوبي مشاركت گسترده مردم در پاي صندوق هاي رأي و انتخاب اصلح را از جمله اهداف اصلي انتخابات دانست و تصريح كرد: مجريان انتخابات بايد در اين مسير، زمينه حضور و مشاركت گسترده مردم را فراهم کنند.
وي با تأكيد بر تشويق اقشار مختلف مردم براي حضور گسترده در انتخابات از سوي مجريان انتخابات ادامه داد: تمامي دستگاه ها و تشكل ها وظيفه دارند تا با زمينه سازي براي برگزاري يك انتخابات سالم زمينه حضور گسترده مردم در انتخابات را فراهم آورند.
رئيس ستاد انتخابات خراسان جنوبي افزود: طي 34 سال پس از انقلاب اسلامي با وجود تمامي اقدامات خصمانه از سوي مستكبران جهاني، به واسطه اتكاء نظام بر مردم سالاري ديني، انتخابات هميشه در موعد مقرر و باشكوه برگزار شده است.
گلستاني فرد با بيان اينكه انتخابات پيش رو از جهاتي از حساسيت بالاتري نسبت به انتخابات گذشته برخوردار است، خاطرنشان كرد: اين انتخابات براي همه كساني كه علاقه مند به سرنوشت كشور خود هستند از اهميت بالايي برخوردار است و مردم ايران اسلامي بايد با حضور گسترده در آن باري ديگر مشتي محكم بر دهان ياوه گويان و معاندين نظام اسلامي فرود آورند.


 
برچسب‌ها: 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.