دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 88  |  
تاریخ انتشار : 30 آبا 1391 - 16:25
شرافتی فرماندار قاینات گفت: رونق و توسعه كشاورزی و حمایت از تولید و کشاورزان زمینه‌ساز ایجاد اشتغال پایدار و عمران و آبادانی مناطق روستایی می شود.

به گزارش نسیم قاین شرافتی فرماندار قاینات در جلسه کارگروه توسعه کشاورزی اظهار داشت: همه دستگاه هاي اجرايي شهرستان بايد با تلاش مضاعف، زمينه جذب اين تسهيلات را فراهم كرده و هدف دولت براي ايجاد اشتغال و توسعه بخش كشاورزي در سال91 را محقق كنند.
شرافتی فرماندار قاینات با بيان جايگاه ويژه بخش كشاورزي شهرستان قاینات در استان گفت: وجه غالب فعاليت هاي اقتصادي قاینات، كشاورزي است كه بايد كيفيت فعاليت ها در اين بخش را با اعطاي تسهيلات كم بهره  ارتقا داده و هم زمان براي گسترش واحدهاي صنعتي به ويژه در صنايع تبديلي مرتبط با كشاورزي، تلاش كنيم.
فرماندار قاینات در اين جلسه گفت: بخش كشاورزي به دليل اهميتي كه در تامين غذا و اشتغال كشور دارد، مورد توجه ويژه دولت است و به همين دليل طرح توسعه كشاورزي در سال 91 با اختصاص بودجه مناسب، در دستور كار دولت قرار گرفته است.
شرافتی گفت کار کارگروه کشاورزی کار سختی در پیش دارد و باید آستانه صبر، تحمل و انتقاد پذیری مسئولین فراوان باشد و پیشرفت کار، حسن کار و ارزش کار را با تلاش و دقت و احساس مسئولیت دنبال کنیم تا شاهد بهره وری و خروجی آن در بازار اشتغال باشیم.  
گفتني است در اين جلسه تعداد 341 طرح اشتغال زا در بخش كشاورزي مورد بررسي و تصويب، قرار گرفت.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.