دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 820  |  
تاریخ انتشار : 21 فرو 1392 - 15:22
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با اشاره به الحاق طبس به استان گفت: تقسیمات جغرافیایی فقط برای انجام بهتر امور شکل گرفته و ارزش دیگری ندارد و مهم مرزهای عقیده است.  

به گزارش نسیم قاین به نقل ازفارس: یعقوب‌علی نظری صبح امروز در جلسه ناحیه مقاومت بسیج طبس با اشاره به الحاق شهرستان طبس به استان خراسان جنوبی، اظهار کرد: یکی از اقدامات بزرگ حضرت امام خمینی (ره) در جریان انقلاب اسلامی، تبدیل مرزهای مادی و ظاهری به مرزهای عقیدتی بود و اکنون نیز مرزبندی‌ها و تقسیمات جغرافیایی فقط برای انجام بهتر امور شکل گرفته و ارزش دیگری ندارد و مهم مرزهای عقیده است.

وی ادامه داد: باید نگاهمان به فراز و نشیب‌ها و تغییر و تحولات عمیق، دقیق و بلند باشد و از تغییرها به‌ عنوان یک فرصت در راستای سرعت و کیفیت بخشیدن به انجام وظایف و خدمات استفاده کنیم.
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی اضافه کرد: الحاق طبس به خراسان جنوبی را صمیمانه تبریک می‌گویم و افتخار می‌کنم که خدمتگزار مردم شریف این شهرستان باشم.
وی با اشاره به انتظارات رهبر معظم انقلاب اسلامی از مجموعه سپاه پاسداران اضافه کرد: برای مطلوب‌تر کردن وضعیت جامعه ابتدا باید از سازمان و شخص خودمان شروع کنیم؛ چرا که ممکن نیست که بخواهیم جامعه را به‌ سوی اسلامی شدن سوق دهیم اما سازمان خودمان در تراز این هدف مهم نباشد و آیا می‌شود مردم را برای حماسه‌ساز شدن تشویق کنیم اما فکر، رفتار و عمل خودمان حماسه‌ای نباشد.
نظری ضمن تأکید بر توانمندسازی بسیجیان در ابعاد مختلف بصیرتی، تربیتی، فرهنگی و علمی تصریح کرد: باید مجموعه سپاه و بسیج حماسی‌تر شود تا بتوانیم در سوق دادن مردم به سوی خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی موفق باشیم.
رجبعلی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس نیز در ابتدای این جلسه ضمن گرامیداشت سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، به معرفی ظرفیت‌های طبس و ارائه گزارشی از فعالیت‌های ناحیه مقاومت بسیج طبس پرداخت.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا (ع)، فرمانده تیپ انصارالرضا (ع) و جمعی از معاونت‌های سپاه انصارالرضا (ع) استان خراسان جنوبی و همچنین جمعی از کارکنان ناحیه مقاومت بسیج طبس نیز در این جلسه حضور داشتند.
برچسب‌ها: 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.