دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 556  |  
تاریخ انتشار : 3 فرو 1392 - 14:08
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: با توجه به افزایش میزان اقامت مسافران نوروزی در خراسان جنوبی اماکن اقامتی شخصی به کمک ستاد تسهیلات نوروزی آمدند

به گزارش نسیم قاین به نقل ازفارس:محمدرضا رضایی صبح امروز در بازدید از مراکز اقامتی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: تعداد 26 مدرسه در سطح استان مجهز شده که فرهنگیان می‌توانند از آن در این ایام استفاده کنند.

وی با بیان اینکه 313 اتاق در قالب 749 تخت برای استفاده و آسایش مسافران نوروزی در اماکن اقامتی شخصی آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی است، تاکید کرد: میزان اقامت مسافران سال به سال در خراسان جنوبی افزایش می‌یابد.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی با اشاره به اطلاعیه شماره یک ستاد تسهیلات نوروزی گفت: مردم ما با سفر از مواهب خدادادی و آثار تاریخی، طبیعی، فرهنگی دیدن می‌کنند، لذا این ستاد برای استقبال و پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی اعلام آمادگی کرده است.
رضایی تصریح کرد: مسافران در انتخاب مقصد سفر، شهرهایی را برای مسافرت و گردش انتخاب کنند که تاکنون به آنجا سفر نکرده‌اند.
وی تاکید کرد: با توجه به شرایط جوی ناپایدار ستاد مرکزی سفرهای کشور از هموطنان عزیز خواسته قبل از انجام سفر اطلاعات لازم در زمینه مقصد مورد نظر از طریق مبادی ذیربط اخذ کرده و سپس به انجام سفر مبادرت کنند.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.