دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 506  |  
تاریخ انتشار : 1 فرو 1392 - 08:04
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی گفت: در صورت افزایش اقامت مسافران در استان زمینه‌های سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری بیشتر فراهم خواهد شد.  

به گزارش نسیم قاین به نقل ازفارس :
محمد رضا رضایی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند با قدردانی از بازدید‌های خبرگزاری فارس از شهرستان‌های مختلف استان در تعطیلات نوروزی اظهار کرد: انتظار ما از خبرنگاران فارس این است که اگر مواردی از تخلف را در سطح استان دیدند و یا شنیدند به این اداره کل اطلاع دهند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

وی از افتتاح موزه مشارکتی خانه اعتمادنیا با همکاری بخش خصوصی خبر داد و تاکید کرد: امسال همانند سال‌های گذشته برنامه‌های محوری نوروزی در بیرجند در مجموعه جهانی باغ و عمارت اکبری برگزار می‌شود.

 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی با اشاره به استقبال مردم از قطار شادی نوروز 92 تاکید کرد: هدف ستاد تسهیلات نوروزی فراهم کردن زمینه آسایش و آرامش خاطر برای مسافران نوروزی است. خادمان سفر در استان برای رفاه حال مسافران و هموطنان تلاش می‌کنند.
رضایی با بیان اینکه سعی ما در این است که استان خراسان جنوبی را به مقصد گردشگری تبدیل کنیم، افزود: باید به گونه برنامه‌ریزی کنیم که زائران امام رضا (ع) که از استان ما عبور می‌کنند چند روزی را به این استان اختصاص دهند و از جاذبه‌های گردشگری، تاریخی و تفریحی این استان کنند.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی گفت: در صورت اقامت مسافران در استان زمینه‌های سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری بیشتر فراهم خواهد شد
 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.