دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 434  |  
تاریخ انتشار : 8 بهم 1391 - 15:15
معاون معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: طبق فرموده مقام معظم رهبری موضوع نشست‌ها و جلسات دهه فجر باید گفتمان تحریم، اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی باشد.

موضوع نشست‌های دهه فجر با گفتمان اقتصاد مقاومتی باشد
به گزارش نسیم قاین به نقل از فارس، علی قاسمی پیش از ظهر امروز در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران در ارتباط با برنامه‌های دهه فجر سپاه انصار‌‌الرضا(ع) خراسان جنوبی اظهار داشت: انقلاب اسلامی صددرصد فرهنگی و اسلامی بوده است.
تهاجم فرهنگی یکی از تحریکات اساسی غرب است
وی افزود: خیلی‌ها بر آن شدند تا انقلاب اسلامی را مصادر کنند، ولی با وجود رهبر کبیر انقلاب که مرجعی عالیقدر و جامع بود شکست خوردند.
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف پیشرفت خوبی داشته، ولی در عرصه فرهنگی دچار حملات زیاد دشمن شده، ادامه داد: تهاجم فرهنگی همچنان در بین جامعه رواج دارد و یکی از تحریکات اساسی غرب به شمار می‌رود و سپاه باید با برنامه‌های متناسب با این موضوع گام بر دارد.
قاسمی تصریح کرد: مدیریت بسیج برعهده سپاه است و سپاه در همه ستادهای دهه فجر عضو و نقش مهم و پررنگی دارد و سعی شده که گستره برنامه‌های دهه فجر در بخش‌ها و روستاهای استان باشد.
بیشتر کار ستاد دهه فجر را سپاه انقلاب انجام می‌دهد
وی با اشاره به اینکه بیشتر کار ستاد دهه فجر را سپاه انقلاب انجام می‌دهد، گفت: با تشکیل و فعالیت بسیج اساتید، مهندسین، دانشجویی و دانش‌آموزی در سطح شهر با رویکرد همایش‌ها و نشست‌های علمی و برگزاری مراسم و جشن‌ها فعالیت دارند.
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی اذعان داشت: طبق فرموده مقام معظم رهبری موضوع نشست‌ها و جلسات دهه فجر باید گفتمان تحریم، اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی باشد.
 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.