دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 37  |  
تاریخ انتشار : 26 آبا 1391 - 19:24
 فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان گفت: مرحله اصلی رزمایش محرم با رمز یا رسول الله(ص) در 99 منطقه این استان برگزار شد.


به گزارش نسیم قاین به نقل از ایرنا سردار ˈقاسم سلیمانیˈ روز جمعه در حاشیه برگزاری این رزمایش گفت: نیروهای بسیجی استان اصفهان در قالب یک قرارگاه اصلی به نام امام هادی(ع) و هفت قرارگاه فرعی این رزمایش را اجرا کردند.

وی گفت: نیروهای شرکت کننده در رزمایش روز پنجشنبه گذشته آموزشها و تمرینات تاکتیکی خود را برگزار و همچنین دیشب راهپیمایی و رزم در شب را اجرا کردند.

فرمانده قرارگاه امام هادی(ع) با بیان اینکه نیروهای بسیجی با آمادگی کامل در این رزمایش شرکت کردند افزود: این رزمایش یک طرح ترکیبی است که به تصویب سازمان بسیج مستضعفین رسیده و با نظارت ناظرین اعزامی از تهران به مرحله اجرا در آمده است.

وی گفت: در این مرحله از رزمایش عملیات تاخیری، پدافند دورادور، دفاع از سرزمین، بازپس گیری سرزمینهای اشغالی و کنترل اغتشاشات شهری در 99 نقطه استان اصفهان به مرحله اجرا درآمد.

رزمایش اقتدار 20 هزار نفری بسیجیان در سالروز حماسه 25 آبان اصفهان با عنوان ˈمحرمˈ در دانشکده امیرالمومنین(ع) سپاه این استان روز گذشته آغاز شد.

در این رزمایش با حضور گردانهای ˈعاشورا، امام حسین(ع)، امام علی(ع) و بیت المقدسˈ ورزشهای رزمی و عملیات راپل نیز توسط نیروهای بسیجی استان اصفهان انجام گرفت.

نیروهای بسیجی در هنگام آغاز رزمایش شعارهای ˈحسین حسین شعار ما است شهادت افتخار ما است و ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایمˈˈ سر دادند.

سردار ˈعلی فضلیˈ جانشین سازمان بسیج مستضعفین نیز در این رزمایش از یگانهای نمونه اقشار مختلف بسیج استان اصفهان و گردانهای عاشورا، امام حسین(ع)، امام علی(ع) و بیت المقدس بازدید کرد

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.