دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29818  |  
تاریخ انتشار : 4 شهر 1400 - 23:37
مدیرامورآب و فاضلاب شهرستان قاینات با بیان این که به 52 هزار مشترک شهری و روستایی خدمات ارائه می دهیم گفت: طرح تشدید با مشترکین غیر مجاز در دستور کار ما قرار دارد و با کلیه مشترکین غیر مجاز برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

به گزارش نسیم قائن ، حسین توکلی مدیرامور آب و فاضلاب شهرستان قاینات پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارکرد :30 کیلومتر از شبکه های فرسوده لوله کشی شهرستان قاینات با اعتبار 6 میلیارد تومان در طی یکسال گذشته اصلاح و بازسازی شده است.

 

وی افزود:10 کیلومتر دیگر از شبکه های فرسوده لوله کشی شهرستان با اعتبار 2 میلیارد تومان تا پایان سال اصلاح خواهد شد.

 

توکلی گفت: توسعه  15 کیلومتر از شبکه عمده آبرسانی در مناطق محروم وروستایی با اعتبار 2 میلیاردتومان اجرا شده است.

 

وی ادامه داد: 66 درصد مشترکین شهرستان قاینات ،الگوی مصرف را رعایت می کنند ،18 درصدمشترکین شهرستان مشمول طرح رایگان الگوی مصرف و 16 درصد مشترکین جرء پرمصرف و بد مصرف درشهرستان هستند.

 

مدیرامور آب و فاضلاب شهرستان قاینات با اشاره به پروژه مسکن مهر قاین (غدیر) که نارضایتی های بسیاری را داشت گفت: خوشبختانه از آذر97 تا بهمن99 برای اجرای فاضلاب شهرستان قاینات و خط انتقال فاضلاب هزار واحدی 17 میلیاردتومان از محل اعتبارات ملی هزینه وانشعاب 996 واحد مسکونی هزارواحدی به شبکه فاضلاب متصل شده است.

 

وی با بیان این که علی رغم حشکسالی و کمبود بارش در سال زراعی جاری، ۷۰ درصد به ظرفیت آبرسانی سیار افزوده شده است کفت: در حال حاضر ۵۰ روستای شهرستان  با تانکر آبرسانی می شود.

وی افزود: در سال جاری هلال احمر و شهرداریها در آبرسانی به مناطق روستایی با ما همکاری داشته است و همچنین یک دستگاه تانکر آبرسانی نیز با کمک هزینه بنیاد برکت و امور آب و فاضلاب استان به اداره شهرستان اهدا شده است.

 

توکلی بیان داشت:شبکه جمع آوری فاضلاب قاین پیشرفت 60 درصدی و تصفیه خانه نیز با پیشرفت 40 درصدی مواجه است وتاکنون 40 میلیارد تومان برای آن هزینه و اتمام تصفیه خانه نیازمند 120 میلیارد تومان اعتبار است و برای اجرای تصفیه خانه بخش خصوصی وارد فاز اجرایی شده است.

 

وی در پایان با تاکید بر این که  به 52 هزار مشترک شهری و روستایی خدمات ارائه می دهیم ،گفت: طرح تشدید با مشترکین غیر مجاز در دستور کار ما قرار دارد و با کلیه مشترکین غیر مجاز برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

 

در پایان این نشست از خبرنگاران قاین تقدیر شد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.