دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29800  |  
تاریخ انتشار : 16 تير 1400 - 21:48
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در جمع مردم قیصار:
توزیع نامناسب نهاده‌های دامی/ قاینات ظرفیت کشتارگاه صنعتی را دارد
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مشکل نهاده‌های دامی برای کل کشور است گفت: در بحث توزیع، مدیریت به درستی انجام نمی‌شود.

به گزارش نسیم قائن ، سلمان اسحاقی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در حاشیه سفر استاندار خراسان جنوبی در جمع عشایر قیصار گفت: در پی سفر علائی مقدم ریاست رئیس سازمان عشایر کشور به خراسان جنوبی تسهیلات خوبی  به شهرستان‌های قاین و زیرکوه اختصاص یافته است.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که  مشکل نهاده‌های دامی برای کل کشور است گفت: در بحث توزیع، مدیریت به درستی انجام نمی‌شود.

اسحاقی افزود: خرید دام کم است و دلیل این است که کشتارگاه نداریم و اگر مشکل کشتارگاه نبود، شاید بیشترین دام از عشایر خریداری شود.

وی اظهار کرد: قاینات ظرفیت کشتارگاه صنعتی را دارد و لازم است ستاد توسعه استان به این امر توجه کند.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: استانداری به صورت مستقیم در تقسیم نهاده‌های دامی و وام‌های قرض‌الحسنه نظارت داشته باشد.

اسحاقی افزود:با مجوز خروج دام از استان موافقت شده است و لذا این موضوع  باید  اجرایی شود.

وی تأکید کرد: لازم است دستیار ویژه از عشایر در کنار استاندار باشد و مشکلات از زبان آن‌ها شنیده شود.

 

اسحاقی در مورد اینترنت روستای چاهک موسویه  اظهار کرد:روستای چاهک موسویه قرار بود تجهیزات 3Gنصب شود که  که با درخواست مردم و پیگیری ‌ها ی انجام شده مجوز 4Gگرفته شد و به زودی این تجهیزات نیز  نصب می‌شد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.