دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29747  |  
تاریخ انتشار : 2 ارد 1400 - 15:10
فرمانده اسبق سپاه پاسداران قاین:
پاسداران حافظ انقلاب و اسلام هستند
سرهنگ اسماعیلی گفت:پاسداران حافظ انقلاب و اسلام هستند وهرجا خطری متوجه دین و مکتب باشد و هرجا تهدیدی باشد سپاه حضور دارد .

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ اسماعیلی از پیشکسوتان سپاه خراسان جنوبی و فرمانده اسبق سپاه قاینات در مراسم پردامیداشت دوم اردیبهشت در جمع پاسداران قاین  اظهار کرد:شهرستان قاینات ،جز شهرستانهایی است که در دوران جنگ تحمیلی توانست در خراسان بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشد  و استقبال مردم این خطه برای اعزام به مناطق جنگی به گونه ای بود که گاها با کمبود اتوبوس برای اعزام مواجه می شدیم.

وی ادامه داد:آن زمانی که برخی تحمل نیروهای نظامی را نداشتند اما، امام خمینی (ره) نه تنها ارتش را حفظ کرد بلکه دستور تاسیس سپاه پاسداران را در سال58 صادر کرد و این کار برای دفاع از انقلاب بود.

سرهنگ اسماعیلی با بیان این که انقلاب اسلامی اهداف بلندی دارد و مخصوص به مرز جغرافیایی خاصی نیست گفت:این انقلاب با شعار و اهدافش ،قطعا دشمنان قدرتمندی در مقابلش صف آرایی می کنند .

 

وی  ادامه داد: برای حفاظت از این انقلاب تشکیلاتی لازم بود که از این مسیر حفاطت و پاسداری کنند و امام (ره) به همین منظور سپاه انقلاب اسلامی  را تاسیس کرد.

 

اسماعیلی افزود: پاسداران حافظ انقلاب و اسلام هستند وهرجا خطری متوجه دین و مکتب باشد و هرجا تهدیدی باشد سپاه حضور دارد .

وی بیان داشت:سپاه پاسداران درجنگ،در خدمات رسانی،در حوادث طبیعی و غیر طبیعی حضور فعالی داشته و دارد و اگر نیروهای مسلح و گروههای جهادی نبودند بسیاری از مشکلات پیش آمده حل نمی شد

 

اسماعیلی با بیان این که دشمن می خواهد ما را در مقابل مردم قرار دهد گفت: خوشبختانه این ترفند دشمن هم با شکست مواجه شده است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.