دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29690  |  
تاریخ انتشار : 19 بهم 1399 - 21:16
در هشتمین روز از ایام الله دهه فجر ،از 8 طرح عمرانی،خدماتی با اعتباری بالغ بر 5 میلیاردتومان در شهرستان قاینات به بهره برداری رسید.

به گزارش نسیم قائن ، عصر امروز ودر هشتمین روز از ایام الله دهه فجر، از مزرعه 300 قطعه ای پرورش شتر مرغ در روستای شیرمرغ شهرستان قاینات بهره برداری شد.

این پروژه با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد تومان که 300 میلیون تومان آن تسهیلات صندوق کارآفرینی امید و 7میلیون آورده سرمایه گذار بود افتتاح وبرای 5 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد شده است.

 

همچنین کارگاه تولید آجر سفال در روستای اسفشاد شهرستان قاینات نیز با اعتباری بالغ بر 1میلیارد و 250 میلیون تومان امروز به بهره برداری رسمی رسید.

 

این پروژه که برای 5 نفر اشتغال زایی ایجاد کرده است با دریافت تسهیلات از صندوق کارآفرینی امید و همچنین آورده های سرمایه گذار راه اندازی و ایجاد اشتغال نموده است.

 

همچنین با حضور مسئولین شهرستان قاینات بوستان مفاخر روستای اسفشاد با اعتبار 84 میلیارد تومان افتتاح شد.

این پروژه به نمایندگی از 5 پروژه عمرانی دهیاری های بخش مرکزی قاینات به بهره برداری رسید.

 

بهره برداری از 5 پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری اسفدن با اعتباری بالغ بر 2میلیارد و 676 میلیون تومان شامل آسفالت معابر وجدول گذاری وهدایت آبهای سطحی و خرید وانت نیسان ودستگاه بیل بکهولدر از دیگر پروژه های افتتاح شده امروز در شهرستان قاینات بود.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.