دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29686  |  
تاریخ انتشار : 19 بهم 1399 - 18:26
در هشتمین روز از ایام الله دهه فجر یادواره شهدای هنرستان شهید چمران قاین برگزار شد.

به گزارش نسیم قائن ،  یادواره شهدای دانش آموز و منتسبین به کارکنان هنرستان چمران قاین در این هنرستان برگزار شد.

سرهنگ فرحبخش فرمانده سپاه ناحیه قاینات در این مراسم با بیان این که عزت و اقتدار و آسایش نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون خون شهدا و پدران و مادران و همسران شهداست گفت:خانواده های شهدا اسوه های صبر و استقامت هستند .

 

وی در ادامه گفت: 42 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد و در عرصه های مختلف علمی،نظامی،پزشکی و... شاهد پیشرفت های بسیار زیادی در کشور بوده ایم .

 

فرحبخش ادامه داد: از ولایت غفلت نکنیم ودر مسیر ولایت بمانیم و ملت ما تا مادامی که پشتیبان ولایت فقیه باشند هیچ کس نمی تواند بر آنها غلبه کند .

 

فرمانده سپاه ناحیه قاینات در ادامه خطاب به دانش آموزان و خانواده های آنها که از بستر فضای مجازی (شاد) این مراسم را دنبال می کردند گفت: تبیین بیانیه گام دوم انقلاب را باید در دستور کار خود قرار دهیم و توصیه های مقام معظم رهبری را که در خصوص جوانان داشته اند آویزه گوش خود داشته باشیم .

وی به امید بخشی به جوانان در بیانیه گام دوم انقلاب که مورد تاکید مقام معظم رهبری است نیز اشاره داشت و گفت: رهبر ما به جوانان بسیار امیدوار هستند و لذا به همه جوانان توصیه می شود که بیانیه گام دوم انقلاب را مطالعه و برای خود تبیین نمایند.

 

در پایان از خانواده های معظم شهدا تجلیل شد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.