دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29685  |  
تاریخ انتشار : 18 بهم 1399 - 21:22
به همت بسیجیان پایگاههای بسیج زینب عذرا(س) و پایگاههای ثارالله و شهید ناصری اسفدن اردوی یکروزه در روستای گرماب شهرستان قاینات برگزار شد.

به گزارش نسیم قائن ، یکی از موهبت‌های خدا به بندگانش، عزیز شدن خدمت به مردم، در چشم آنهاست. به تعبیر رهبر معظم انقلاب، حضور در اردو‌های جهادی و تماس مستقیم با مردم، سبب احساس مسوولیت و عزیز شدن خدمت در چشم انسان می‌شود. این روزها، بسیجیان به شیوه جهادی، به مردم مناطق محروم خدمت رسانی می‌کنند.

در هفتمین روز از ایام الله دهه فجر جمعی از بسیجیان خواهر و برادرشهر اسفدن با حضور در روستای گرماب شهرستان قاینات به ارائه برنامه های عمرانی و فرهنگی و خدماتی و پزشکی پرداختند.

خیاطی،آرایشگری،کفاشی،برگزاری کلاس های قرآن و احکام،خیاطی،آموزش نقاشی،پزشکی تعمیر چرخ ،جوشکاری،وکمک در  ساخت وساز حسینیه، از جمله برنامه های اجرایی دراین اردوی یکروزه بود.

سرهنگ فرحبخش فرمانده سپاه ناحیه قاینات در حاشیه بازدید و خداقوت از این گروه های جهادی درگفتگو با خبرنگار ما گفت:117 گروه جهادی  از بسیج مساجد و محلات و 50 گروه تخصصی فعال جهادی در شهرستان قاینات داریم که با توجه به توان وتخصص گروههای جهادی وهمچنین نیازمنطقه ،گروههای جهادی سازماندهی وبه مناطق کمتر برخوردار اعزام می شوند.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.