دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29679  |  
تاریخ انتشار : 16 بهم 1399 - 19:18
صبح امروز با حضور فرهادی سرپرست معاونت امور عمرانی و هماهنگی استاندار خراسان جنوبی 5 پروژه با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد و300میلیون تومان در قاینات به بهره برداری رسید.

به گزارش نسیم قائن ، در پنجمین روز از ایام الله دهه فجر و با حضور فرهادی سرپرست معاونت هماهنگی امور استانداری و مدیر کل منابع طبیعی استان بند خاکی روستای آویج شهرستان قاینات افتتاح شد.

این بند خاکی  با ارتفاع ۱۴ متر و بر اساس مطالعات انجام شده در بالا دست روستای آویچ وباحجم حدود ۸۰هزار متر مکعب وبا اعتباری بالغ بر ۳میلیاردو۶۹میلیون احداث گردیده است.

با بهره برداری از این پروژه 80 خانوار از مزایای آن بهره مند شدند.

افتتاح جاده روستایی ثغوری – خضری دشت بیاض از دیگر پروژه هایی بود که امروز با حضور معاون استاندار و مدیر کل حمل و نقل جاده ای با اعتباری بالغ بر 4ونیم میلیارد تومان به طول 7 و نیم کیلومتر به بهره برداری رسید و بیش از 150 خانوار نیز از منافع آن بهره مند شدند.

 

بهره برداری از جایگاه سوخت شهرداری قاین به نمایندگی از 14 پروژه شهرداری با اعتبار 6 میلیارد تومان نیز با حضور معاون استاندار افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

احداث سایت مخازن ۵هزار مترمکعبی وآغاز بهره برداری از شبکه جمع اوری وخط انتقال فاضلاب شهر قاین از دیگر پروژه هایی بود که امروز به بهره برداری رسید.

با افتتاح سایت مخزن ۵ هزار متر مکعبی مه 9 میلیارد تومان هزینه شده است  ۲۵ هزار نفر از خدمات آن بهره مند می شوند.

بهره برداری از شبکه جمع آوری و خط انتقال فاضلاب  شهری قاین با اعتبار ۹میلیارد و ۷۵۰ میلیون ‌تومان  نیز انجتم و 4 هزار خانوار از مزایای آن بهره مند شدند.

 

 

 

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.