دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29676  |  
تاریخ انتشار : 15 بهم 1399 - 15:32
چهارمین اردوی فنی و مهندسی مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین در روستای فلک برگزارشد.

به گزارش نسیم قائن ، 

چهارمین اردوی فنی و مهندسی مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین با هدف اعتلای فرهنگ مهارت آموزی و همدلی با مردم محروم منطقه در روستای فلک از بخش مرکزی با جمعیت یکصد خانواری امروز انجام شد.

مظلوم رئیس فنی و حرفه ای شهرستان قاینات گفت:در این اردوها مربیان ،کارکنان و کارآموزان کارگاههای آموزشی و آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای حضور پیدا میکنند و خدمات مختلف از قبیل جوشکاری، لوله کشی،خیاطی،آرایشگری، برق ساختمان ،تعمیر لوازم خانگی، سرویس چرخ خیاطی و خدمات عمومی دیگر را بصورت رایگان به مردم محروم منطقه ارائه میکنند.

وی افزود:در این اردوها که با کمک دهیار و پایگاه بسیج روستا صورت میگیرد بعضی از خدمات نیز بصورت آموزشهای کوتاه مدت یا کپسولی میباشد تا مردم بتوانند حداقلی از نیازها فنی خود را برآورده کنند.

مظلوم ادامه داد"از ابتدای این طرح که به نام سردار سلیمانی نامگذاری شده است تا کنون چهار روستا منتفع شده اند و برنامه حداقل ده روستا در سال توسط این تیم جهادی پیش بینی شده است .

لازم به ذکر است مردم و خیرین عزیز میتوانند در خصوص تامین مواد مصرفی این طرح با مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین مراجعه نمایند.

 

به گفته رئیس فنی و حرفه ای قاین ،کریمی فرماندار قاین و سرهنگ فرحبخش فرمانده سپاه ناحیه قاینات صبح امروز با حضور در روستای فلک از فعالیت های گروه جهادی شهید سلیمانی بازدید کردند.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.