دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29660  |  
تاریخ انتشار : 12 بهم 1399 - 22:52
خبر خوش نماینده قاینات و زیرکوه در مجلس
مجوز تاسیس بیمارستان زیرکوه اخذ شد
نماینده مردم شهرستان‌های قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام شده طبق ماده ۲۳ قانون الحاقی اعتبار احداث بیمارستان کوثر حاجی آباد در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کشور لحاظ شد.

به گزارش نسیم قائن ، با پیگیری‌های نماینده مردم شهرستان‌های قاینات و زیرکوه، اخذ مجوز بیمارستان این شهرستان طبق ماده 23 قانون الحاقی در زمینه اعتبار احداث بیمارستان کوثر حاجی آباد در لایحه بودجه سال 1400 کشور لحاظ شد.

سلمان اسحاقی برای تحقق مطالبه مردم این شهرستان با معاون امور اقتصادی هماهنگی و برنامه‌ریزی بودجه دیدار کرد و دستور کتبی پورمحمدی را برای گنجاندن پروژه بیمارستان زیرکوه در ردیف‌های بودجه‌ای سال آینده گرفت.

وی اظهار داشت: این بیمارستان مجوز و مصوبه کمیسیون ماده 23 را دریافت کرد تا بهترین هدیه دهه فجر انقلاب به مردم مرزنشین زیرکوه باشد.

اسحاقی گفت: زیرکوه تنها شهرستانی است که بیمارستان ندارد که شرط اصلی مجوز اخذ احداث بیمارستان، اخذ مصوبه کمیسیون ماده 23 برنامه بودجه است که بعد از تلاش‌های صورت گرفته با اخذ مجوز بیمارستان شهرستان زیرکوه موافقت شد و اعتبار احداث بیمارستان در لایحه بودجه سال 1400 کشور لحاظ شد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.