دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29657  |  
تاریخ انتشار : 12 بهم 1399 - 13:55
همزمان با اولین روز از ایام الله دهه فجر ،تمثال شهدای انقلاب شهرستان قاینات و تمثال امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب با حضور مردم و مسئولین گلباران شد.

به گزارش نسیم قائن ، همزمان با اولین روز از ایام الله دهه فجر ،تمثال شهدای انقلاب شهرستان قاینات و تمثال امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب با حضور مردم و مسئولین گلباران شد.

 

 دراین مراسم که صبح امروز در میدان امام خمینی(ره) قاین بر گزار شد آیت الله اصفهانی امام جمعه سابق قاین با بیان خاطراتی از دوران انقلاب اظهارکرد:پیشرفت جمهوری اسلامی در جهان سر آمد است و آمریکایی ها نمی توانند این پیشرفتها را ببینند.

وی افزود:مردم قدر دان رهبر معظم انقلاب باشند که در طی این مدت رهبری خود نگذاشته اند که دست استعمارگران به کشور ما باز شود.

آیت الله اصفهانی ادامه داد: مردمی که قحطی ها و کمبود های سالهای قبل از انقلاب را دیده اند باید این کمبود هارا برای مردم بازگو کنند و مقایسه ای داشته باشند که در آن دوران عده ای توان خرید مایحتاج خود را نداشتند و کمبود های اجناس و قحطی زیاد بود اما در حال حاضر ما خوشبختانه کمبودی نداریم و اگر هم عده ای نیازمند باشند باز گروهایی هستند که در تهیه مایحتاج مردم نیاز مند به آنها کمک می کنند ودولت و خدمتگداران  بایدتلاش کنند تا این کمبود ها رفع و حل شود.

 

 در پایان مراسم تمثال امام خمینی(ره) گلباران شد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.