دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29642  |  
تاریخ انتشار : 30 دى 1399 - 09:23
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی :
مشمولان غایب بالای یک سال در محل سکونت جذب می‌شوند
سرهنگ حسینی گفت: مشمولان غایب بالای یک سال می‌توانند با ثبت درخواست اعزام در دفاتر پلیس10+ ومعرفی خود به معاونت وظیفه عمومی استان می توانند با بهره مندی از امتیازات بخشش اضافه سنواتی،خدمت خود را در استان و شهرمحل سکونت خود انجام دهند.

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ  سید احمد حسینی  با بیان این خبر گفت: طبق ابلاغ سازمان وظیفه عمومی ناجا مشمولانی که غیبت سربازی آنها بیشتر از یک سال است با ثبت درخواست خود در دفاتر پلیس+10 و معرفی خود به معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان می توانند ضمن بهره مندی از مزایا و امتیازات بخشش اضافه سنواتی،خدمت سربازی خود را در استان و شهر محل سکونت خود انجام دهند.

 

وی افزود: در صورتی که اینگونه مشمولان خود معرفی شوند از مزایا و اولویت هایی از جمله آنها می توان به انجام خدمت پس از دوران آموزشی در منطقه محل سکونت و سه ماه کسزی به ازای هر فرزند و در صورتیکه از تاریخ 99/09/01 متاهل شده و به خدمت اعزام شوند از 2 ماه کسری خدمت بهره مند شوند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان تصریح کرد: همچنین در صورتیکه نحوه انجام وظیفه این سربازان در طول خدمت مطلوب باشد برای بخشش اضافه خدمات سنواتی مورد مساعدت فرماندهان از ظرف یگان خدمتی قرار خواهند گرفت.

سرهنگ سید احمد حسینی خاطر نشان کرد متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی به نشانی

www.vazifeh.police.ir ،سامانه گویا به شماره 096480 ویا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانه  khabarsarbaz@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.