دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29637  |  
تاریخ انتشار : 29 دى 1399 - 23:28
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با مشارکت مردم نیک اندیش، خیر و مومن روستای کرغند قاین نمازخانه دبستان این روستا احداث می شود.

به گزارش نسیم قائن ، محمد علی واقعی صبح امروز در سفر به شهرستان قاین و دیدار با مدیر آموزش و پرورش شهرستان، اظهار کرد: این نمازخانه با زیر بنای 120 متر مربع با مشارکت  300 میلیون تومانی مردم خیر این روستا احداث می شود و 187 دانش آموز پسر دوره ابتدایی این دبستان از مزایای آن بهره مند می شوند.

وی با با بیان این که معلمان دلسوز و زحمت‌کش در کمال اخلاق و با عشق، در ایام سخت کرونا به رسالت آموزشی و پرورشی خود در سراسر استان به خوبی عمل کرده و، چراغ تعلیم و تربیت را روشن نگه می دارند، تصریح کرد: این سنگر سازان بی سنگر عرصه تعلیم و تربیت و فرماندهان خط مقدم میادین جنگ نرم، ا در دورترین نقاط استان، پرچم ایران را بر فراز مدرسه، افراشته نگه داشته و می دارند.

به گفته واقعی، معلمان سخت کوش و فداکار  خطه قهستان زمین تمامی خطرات و تهدیدات کرونا ویروس را به ان خریده، با وجود کمبود امکانات و تجهیزات زیرساخت ها در برخی روستاها و مدارس ، صمیمانه و مسئولانه در خدمت فرزندان شما هستند تا نسلی مومن، دانا، کارآفرین و دارای مهارت، تربیت کنند.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.