دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29618  |  
تاریخ انتشار : 16 دى 1399 - 23:37
مراسم سالگرد شهید سلیمانی و چهلمین روز شهادت شهید فخری زاده به همت پایگاههای بسیج ولیعصر(عج) و بنت الهدی و هیئت امنای مسجد قبا شهرستان قاین برگزار شد.

به گزارش نسیم قائن ، شامگاه امشب مراسم شهادت شهید سلیمانی و چهلمین روز شهادت شهید فخری زاده در محل مسجد قبا شهرستان قاینات  با حضور اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه،سرهنگ فرحبخش فرمانده سپاه ناحیه قاینات و جمعی از مسئولین و مردم ولایی کوی ولیعصر(عج)برگزار شد.

سرهنگ فرحبخش فرمانده سپاه ناحیه قاینات در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جبهه مقاومت و سالگرد شهید سلیمانی و یارانش اظهارکرد:شهدا مظهر قدرت ایران هستند وباید برای تمام اقشار جامعه الگو باشند.

وی با اشاره رشادتهای شهید سلیمانی گفت: شهید سلیمانی انسانی بصیر و با اخلاص بود و همین ها باعث پیروزی در همه عرصه ها شده بود.

فرحبخش با اشاره به دشمن شناسی سردار سلیمانی گفت: به شهید سلیمانی نباید به عنوان یک شخص نگاه کرد بلکه حاج قاسم یک مکتب بود.

سرهنگ فرحبخش بااشاره به دهه بصیرت و خلق حماسه 9 دی توسط مردم بصیر و آگاه جمهوری اسلامی که با پشتیبانی از ولایت تمام نقشه های دشمن را نقش بر آب کردند گفت:هدف دشمن در فتنه 88 این بود که بین امام و امت شکاف ایجاد کند و انتخابات فقط یک بهانه بود

وی اضافه کرد: دشمن 20 سال برای این فتنه برنامه ریزی کرده بود و امیدش به خواص بی بصیرتی بود که باعث ایجاد امید به دشمنان شده بودند وما باید از این تاریخ 11 ساله پس از فتنه 88 درس بگیریم .

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.