دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29593  |  
تاریخ انتشار : 9 دى 1399 - 09:00
مدیر صنعت، معدن و تجارت قاینات با بیان اینکه طی ۹ ماه اخیر هفت میلیارد و ۱۰۶ میلیون تومان در بخش صنعت این شهرستان سرمایه‌گذاری شده است، گفت: در این راستا برای ۴۸ نفر در بخش صنعت این شهرستان اشتغال ایجاد شده است.

به گزارش نسیم قائن ، «اسماعیل شاهین» مدیراداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان قاین اظهار کرد: در 9 ماه گذشته چهار پروانه بهره‌برداری صنعتی به ارزش هفت میلیارد و 106 میلیون تومان در شهرستان صادر شد.

 

مدیر صنعت، معدن و تجارت قاینات در ادامه بیان کرد: با صدور این تعداد پروانه در شهرستان قاینات، برای 48 نفر در بخش صنعت طی 9 ماه اخیر اشتغال ایجاد شده است.

 

وی بیان اینکه در 9 ماهه امسال 14 فقره جواز تاسیس صنعتی نیز در شهرستان قاین صادر شده است، ادامه داد: این تعداد فقره با سرمایه‌گذاری بیش از 110 میلیارد تومان و اشتغال 312 نفر صادر شده است.

 

شاهین با بیان اینکه در این شهرستان 2 شهرک صنعتی و یک ناحیه صنعتی وجود دارد، افزود: در مجموع 86 واحد صنعتی در شهرستان قاین مشغول به فعالیت و اشتغالزایی هستند.

 

مدیر صنعت، معدن و تجارت قاینات در پایان عنوان کرد: زیرساخت‌‎های صنعتی قاین شامل آب، برق، گاز و خطوط تلفن فراهم و مهیای جذب سرمایه گذاران است و از حضور سرمایه‌گذاران در راستای ارتقای شهرستان استقبال می‌کنیم.

شبستان

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.