دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29590  |  
تاریخ انتشار : 7 دى 1399 - 23:35
علی آبادی با بیان این که دغدغه همه مسئولین استان و شهرستان بایدبرای تیم قاینات به عنوان نماینده خراسان جنوبی باشد گفت: موفقیت تیم قاینات و برگزاری هر چه بهتر مسابقات در این شهرستان باعث درخشش نام خراسان جنوبی خواهد بود.

به گزارش نسیم قائن ، علی آبادی رئیس هیئت فوتبال شهرستان قاینات شامگاه امشب در جلسه بررسی مشکلات و نیازمندیهای ورزش و جوانان شهرستان قاینات که با حضور عزیزی مدیر کل ورزش و جوانان استان و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد با اشاره به حضور تیم فوتبال قاینات به عنوان نماینده خراسان جنوبی در لیگ دسته 3،ضمن تقدیر و تشکر از کلیه مسئولین شهرستانی و استانی که زمینه حضور تیم قاینات را در مسابقات لیگ دسته 3 فراهم کرده اند گفت: با پیگیری هایی که  اسحاقی نماینده شهرستان های قاینات و زیرکوه داشته اند اسپانسر تیم مشخص شده است.

وی در ادامه با بیان این که برای میزبانی مسابقات نیاز به همراهی و همکاری و همدلی مسئولین شهرستان داریم گفت: ما حداقل ها را برای میزبانی نداریم و فراهم نمودن امکانات نیاز به همراهی مسئولین استانی و شهرستانی دارد.

علی آبادی با بیان این که دغدغه ما و شماباید  برای تیم قاینات به عنوان نماینده خراسان جنوبی باشد گفت: موفقیت تیم قاینات و برگزاری هر چه بهتر مسابقات در این شهرستان باعث درخشش نام خراسان جنوبی خواهد بود.

وی از مدیر کل ورزش و جوانان استان خواست تا در تامین اعتبار تعمیرات میدان چمن شهرستان قاینات هیئت فوتبال این شهر را کمک کنند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری فرماندار،شهردار و شورای شهر که در تعمیر میدان چمن طی چند روز اخیر همکاری داشته اند گفت: بازهم تاکید می کنم برای برگزاری میزبانی خوب مسابقات نیازمند تعامل وهمکاری مسئولین هستیم.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.