دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29576  |  
تاریخ انتشار : 29 آذر 1399 - 23:08
حمیدی گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 2 هزار 111 نفر در قاین مبتلا شده اند که از این تعداد 1153 نفر مردو 958 نفر زن بوده اند و 84 نفر نیز فوت کرده اند.

به گزارش نسیم قائن ، دکتر حمیدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان قاین در بیست و هشتمین جلسه ستاد مبارزه با کرونای شهرستان قاین  ضمن تقدیر و تشکر از نیروهای بسیجی که در اجرای طرح شهید سلیمانی همکاری ویژه ای دارند گفت: با همکاری بسیار خوب مردم خوشبختانه میزان مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان کاهش داشته است و باید این شرایط حفظ شود ومردم هم باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

 

وی به شلوعی پنج شنبه بازار و آرامستان ها اشاره کرد و گفت: متاسفانه در پنج شنبه بازار پروتکل ها رعایت نمی شود و آرامستان ها هم بسیار شلوغ  است.

 

حمیدی با ارائه آماری از مبتلایان به کرونا از اسفند سال گذشته تاکنون گفت: 2 هزار 111 نفر تاکنون مبتلا شده اند که از این تعداد 1153 نفر مردو 958 نفر زن بوده اند

وی افزود» 84 نفر از هموطنان ماهم دراین مدت فوت کرده اند.

 

حمیدی  از غربالگری 16 هزار خانوار در طرح شهید سلیمانی خبر داد و گفت: 15 هزار نفر نیز آموزش های لازم را توسط نیروهای بسیجی و همکاران شبکه بهداشت و درمان ما از آغاز طرح شهید سلیمانی فرا گرفته اند.

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان قاین در بخش پایانی سخنان خود با تبریک روز پرستار گفت: 270 پرستار در شهرستان قاینات فعالیت می کنند گفت:از این تعداد 200 نفر بالینی و 70 نفر پشتیبانی هستند.

وی از ابتلای 70 پرستار و 7 پزشک عمومی و متخصص  به کرونا در شهرستان قاینات خبر داد.

 

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.