دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29565  |  
تاریخ انتشار : 18 آذر 1399 - 21:02
فرماندار قاین گفت:شبانه روزی شدن درمانگاه تامین اجتماعی و تسریع در ساخت دی لینیک با توجه به کلنگ زنی آن در سال۹۶ و تسریع در ساخت مجتمع فرهنگی ورزشی کارگری از جمله مطالبات مردم قاینات است.

به گزارش نسیم قائن ، فرماندار شهرستان قاینات  در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور استاندار خراسان جنوبی و نماینده مردم قاینات و زیرکوه برگزارشد با ارائه با ارائه عملکرد و بیان پتانسیل‌های این شهرستان گفت: مردم این منطقه درخواست تسریع فاضلاب شهرستان را دارند که در ثانیه ۱۲۰لیتر پساب دارد.

 

کریمی افزود: شبانه روزی شدن درمانگاه تامین اجتماعی و تسریع در ساخت دی لینیک با توجه به کلنگ زنی آن در سال۹۶ برای ۱۱۷هزار جمعیت شهرستان و تسریع در ساخت مجتمع فرهنگی ورزشی کارگری از جمله مطالبات این قشر است.

فرماندارقاین با اشاره به پیشرفت ۶۵درصدی کتابخانه شهرستان گفت: باتوجه به شروع کار این پروژه در سال۸۸ نیازمند تامین اعتبار هستیم تا کار به اتمام برسد.

فرماندار  بااشاره به راه اندازی بخش احیا مجتمع فولاد نیز افزود: این مجتمع نیازمند ۶۰هزار تُن آهک است که باتوجه به کلنگ زنی کارخانه آهک  هیدراته در چند سال پیش،هنوز پیشرفتی در این زمینه صورت نگرفته است.

وی به محصولات استراتژیک منطقه هم اشاره کرد و گفت: در کاشت زرشک و زعفران منابع آبی منطقه جوابگو نیست و باید در زمینه کاشت، داشت و فرآوری آن کمک شود.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.