دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29563  |  
تاریخ انتشار : 18 آذر 1399 - 22:34
حجت الاسلام رحمانی با اشاره به مصوبات سفر استاندار سابق به شهرستان قاینات خطاب به استاندار خراسان جنوبی گفت:از طرح های انبوهی که استاندار قبلی وعده تحقق آن را برای شهرستان داده بود غافل نشوید.

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین در شورای اداری شهرستان قاینات که عصر امروز با حضور استاندار خراسان جنوبی،نماینده مردم قاینات و زیرکوه وجمعی از مسئولین شهرستان در محب سالن اجتماعات فرمانداری قاین برگزار شد با بیان این که پستهایی که به ما واگذار شده است امانت است گفت:ان شاء الله ما هم ره رو راه سیاستمداران الهی باشیم.

 

وی ضمن تقدیر و تشکر از معتمدیان استاندار سابق خراسان جنوبی که خدمات شایانی را در استان داشته اند گفت: ایشان بیشترین نفوذ را در بین روحانیون و امامان جمعه داشتند.

 

امام جمعه قاین ادامه داد: استاندار خوب آبروی نظام و ائمه جمعه و آبروی روحانیت هستند و اگر استانداری توفیق کمتری داشته باشد ترکش ها باز به سوی ما خواهد بود ولذا ما به هر نحو ممکن در هرجایی که نیازی باشد در خدمت خواهیم بود.

حجت الاسلام رحمانی در بخش پایانی سخنان خود با شاره به مصوبات سفر استاندار سابق به شهرستان قاینات گفت: از شما می خواهیم که طرح های انبوهی که وعده تحقق آن در شهرستان قاینات داده شده بود مغفول واقع نشود.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.