دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29556  |  
تاریخ انتشار : 17 آذر 1399 - 13:53
رئیس درمانگاه تامین اجتماعی قاین از کمبود پزشک متخصص به عنوان مشکل اساسی در این درمانگاه خبر داد و بر جذب آن تاکید کرد.

به گزارش نسیم قائن ، دکتر ابوالفضل سبحانی اظهار کرد: در سال جاری برخی از مشکلات درمانگاه تأمین اجتماعی قاین مرتفع شده است.

وی از کمبود پزشک متخصص در این درمانگاه خبر داد و گفت: با توجه به محرومیت منطقه و عدم رغبت پزشکان متخصص برای کار در شهرستان قاین نیاز به مساعدت جدی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و خصوصا شبکه بهداشت و درمان شهرستان قاین در بکارگیری پزشکان متخصص داریم.

رئیس درمانگاه تامین اجتماعی قاین ادامه داد: توسعه و بازسازی فضای درمانگاه، راه اندازی اتاق جمع آوری زباله و تجهیز سالن انتظار به صندلی استاندارد و آب سرد کن از اقدامات انجام شده در این مرکز درمانی است.
سبحانی ادامه داد: همچنین با نصب یک دستگاه کیوسک نوبت دهی سیستم نوبت دهی به صورت الکترونیکی انجام می شود.

وی همچنین از جذب نیروی انسانی پزشک عمومی، دندان پزشک و داروساز برای این درمانگاه خبر داد گفت: یک دستگاه سونوگرافی نیز از سوی سازمان تامین اجتماعی به درمانگاه اختصاص داده شده که به محض اینکه پزشک متخصص رادیولوژی درخواست همکاری بدهد این دستگاه را نصب و راه اندازی می‌کنیم.

رئیس درمانگاه تامین اجتماعی قاین بیان کرد: همچنین یک دستگاه یونیت دندان پزشکی و جرم گیری نیز به تجهیزات درمانگاه اضافه شده است.

دکتر سبحانی یادآور شد: در حال حاضر مشکل فضا نداریم اما مشکل نیروی انسانی داریم و انشاءالله پس از جذب نیروی انسانی مورد نیاز درمانگاه به صورت دو شیفت فعالیت خواهد کرد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.