دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29555  |  
تاریخ انتشار : 16 آذر 1399 - 22:59
مدیر عامل بانک کارآفرینی امیداستان از اعلام آمادگی بنیاد برکت جهت سرمایه گذاری در شهرستان قاینات خبر داد و گفت:طبق برنامه ریزی های انجام شده شهرستان قاینات در اولویت طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت خواهد بود.

به گزارش نسیم قائن ، زنگنه مدیر عامل بانک کارآفرینی امید خراسان جنوبی در کارگروه اشتغال شهرستان قاینات اظهارکرد:در طول 7سال گذشته 21 هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط این موسسه در سطح استان پرداخت شده است.

وی از اعطای 4 میلیارد تومات تسهیلات حمایت از طرح های اشتغال زا وکارآفرین به 90 فقره در سال جاری خبر داد و گفت: این میزان تا پایان سال قریب به 7 میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.

مدیر عامل بانک کارآفرینی امید از اعلام آمادگی بنیاد برکت جهت سرمایه گذاری در شهرستان قاینات خبر داد و گفت:طبق برنامه ریزی های انجام شده شهرستان قاینات در اولویت طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت خواهد بود.

زنگنه از قرارداد با بسیج سازندگی و تسهیلات به صندوق های خرد بسیج تا سقف 250 میلیون تومان خبر داد و گفت:همچنین در حوزه عشایری و روستایی تا سقف 50 میلیون تومان به صندوق های خرد تسهیلات پرداخت می شود.

وی از تحقق 100 درصدی تحقق اشتغال این صندوق در شهرستان قاینات خبر داد و گفت:دراشتغال روستایی 148 فقره تسهیلات با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان پرداخت شده است که شهرستان قاینات رتبه دوم استان را در تسهیلات کانون اشتغال روستایی و عشایری به خود اختصاص داده است.

کریمی فرماندار قاین نیز در این جلسه ضمن تاکید بر حمایت از سرمایه گذاران از مسئولین شهرستان خواست تا در حوزه دریافت مجوز های لازم و استعلامات نهایت همکاری را داشته باشند و این موضوع باعث دلخوری برای سرمایه گذاران نشود.

وی بر نظارت مستمر با یک برنامه تدوین شده تاکید کرد و گفت:بازدید ماهانه از پروژه ها مد نظر باشد و نظارت ها نیز تقویت شود ودستگاههای متولی نظارت دقیق تری بر تسهیلات دریافتی داشته باشند.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.