دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29554  |  
تاریخ انتشار : 16 آذر 1399 - 22:53
اشرفی گفت: تا کنون بیش از5 هزار و300 پرونده برای دریافت تسهیلات کرونایی در سطح استان اعتباری بالغ بر 57 میلیارد تومان دریافت کرده اند.

به گزارش نسیم قائن ، ششمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان قاینات با حضور مدیر کل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی در محل فرمانداری برگزار شد

اشرفی مدیر کل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان دراین مراسم با بیان این که در شهرستان قاینات بیش از 4 هزار کارگاه بیمه شده وجود داردگفت:شهرستان قاینات در سال جاری با ثبت 884 فقره اشتغال در سامانه رصد عملکرد خوبی داشته است.

وی در ادامه به طرح یارانه دستمزد اشاره داشت و گفت: این طرح در 8 استان کم برخوردار اجرا شده است و در سال گذشته 10 کارفرما و سال جاری7 کارفرما از این طرح در شهرستان قاینات استفاده کرده اند و220 میلیون تومان تاکنون به کارفرمایان پرداخت شده است و شهرستان قاینات دراین زمینه نیز خوب عمل کرده است.

مدیرکل اداره تعاون،کار ور فاه اجتماعی از ثبت و ارجاع 6500 پرونده تسهیلات کرونایی در سطح استان به بانکها خبر داد و گفت:تا کنون بیش از5300 پرونده بالغ بر 57 میلیارد تومان  تسهیلات دریافت کرده اند.

وی افزود: خراسان جنوبی جزء استانهای برتر در پرداخت تسهیلات کرونایی به متقاضیان بوده است که توانسته است بیش از 70 درصد تسهیلات را پرداخت کند.

اشرفی از اعطای تسهیلات کرونایی تا سقف900 میلیون تومان ویژه حوزه گردشگری خبر داد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.