دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29538  |  
تاریخ انتشار : 28 آبا 1399 - 16:24
فرمانده سپاه ناحیه قاینات با بیان این که امسال200 برنامه در هفته بسیج اجرا خواهد شد گفت: محور اصلی برنامه های هفته بسیج ،در بستر فضای مجازی خواهد بودو اجتماعات بزرگ بسیجیان را امسال نخواهیم داشت.

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ رمضانعلی فرحبخش ثانی فرمانده سپاه ناحیه قاینات در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت:بسیج به عنوان مدافع نظام و انقلاب وظیفه دارد در جهت حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی میدان دار عرصه های حساس و سرنوشت ساز باشد.

وی افزود:بسیج یعنی متن مردم،مردمی که می توان امید دفاع از نظام و انقلاب را از آنها داشت

فرحبخش با بیان این که هروقت در کشور گرهی به وجود می آید آن  سرانگشتی که باید آن گره را باز کند نیروی عظیم بسیج مردمی است  گفت:همه ملت ایران در در واقع اجزای بسیج هستند  و بسیج در تمام عرصه های فرهنگی و اقتصادی و امنیتی و سیاسی و اجتماعی وظیفه خود رابه خوبی انجام داده است.

فرمانده سپاه ناحیه قاینات با اشاره به آغاز هفته بسیج از روز جمعه 30 آبان با شعار "بسیج پیشرفت و خدمت و امید آفرین " گفت: امسال اجرای برنامه های هفته بسیج با توجه به شرایط ویروس کرونا متفاوت تر از سال های قبل خواهد بود و اجتماعات و برنامه های عمومی نخواهیم داشت.

فرحبخش از اجرای 200 برنامه در بستر فضای مجازی وبا همان کیفیت سال های گذشته خبر داد و گفت: محدود برنامه هایی هم که در شهرستان اجرا خواهد شد با حضور کمترین افراد خواهد بود.

وی اضافه کرد: اجرای مسابقات فرهنگی،ورزشی،درمانی،اقتصادی،خدمات رسانی،افتتاح 59کارگاه کوچک و زودبازده اشتغال زایی،افتتاح قنات نارگندل،تجلیل از کادر درمان و تجلیل از بسیجیان ،اجرای طرح نذرخون با همکاری  بسیجیان پایگاهها و حوزه های مقاومت،شناسایی بهبود یافتگان از کرونا و اجرای طرح پلاسمای خون،اجرای سومین مرحله از طرح کمک مومنانه،اجرای طرح شهید سلیمانی و همکاری با کادر درمان،برپایی ایستگاههای سلامت در هر پایگاه وکمک به افراد مبتلا به کرونا با انجام امورات روزمره خانواده مبتلایان به بیماری کرکرونا از اهم برنامه های هفته بسیج شهرستان قاینات خواهد بود.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.