دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29496  |  
تاریخ انتشار : 27 مهر 1399 - 17:38
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: خانم مریم صمدی سواد آموز قاینی موفق به کسب رتبه برتر کشور در مسابقات انشا نویسی پرسش مهر ریاست جمهوری شد.

به گزارش نسیم قائن ، محمدعلی واقعی، صبح امروز با بیان این که این مسابقات با موضوع نشاط و شادابی در محیط های یادگیری برگزار شد ؛ تصریح کرد: معاونت سواد آموزی استان در راستای ارتقای فرهنگ جامعه ، برنامه های آموزشی و فرهنگی ویژه ای را در کنار آموزش سواد ، عملیاتی و اجرایی می نماید.

وی اجرای مسابقه انشا نویسی در قالب دست نوشته ؛ برای سواد آموزان دوره ی انتقال را از مهمترین این برنامه ها برشمرد و عنوان کرد: هدف از برگزاری این مسابقات ؛ ترغیب سواد آموزان به تفکر،حساس شدن نسبت به مسائل اجتماعی، ایجاد روحیه اعتماد به نفس و خود باوری در بین مخاطبین ، گسترش و ترویج فرهنگ پرسش گری، تقویت قدرت تفکر و خلاقیت ، تقویت مهارت های خواندن و نوشتن و کاربست آن در مسائل روز مره زندگی فردی و اجتماعی است.

دبیرشورای پشتیبانی سواد آموزی خراسان جنوبی با اشاره به راهیابی 43 دست نوشته برتر شهرستان ها و مناطق به استان؛ افزود: از این تعداد،10 اثر به عنوان آثار برتر استانی انتخاب و به سازمان نهضت سواد آموزی ارسال شد که سرکار خانم مریم صمدی از شهرستان قاین رتبه برتر کشوری این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد .

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.