دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29471  |  
تاریخ انتشار : 10 مهر 1399 - 13:20
فرمانده انتظامی شهرستان"قاین" گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 13 باند حمل و توزیع کننده مواد مخدر در این شهرستان منهدم و 2 تن و 666 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است.

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ"محمود زال بیگی" اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان قاین طی 6 ماهه گذشته 13 باند حمل و توزیع کننده مواد مخدر را منهدم و 2 تن و 66 کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مواد افیونی کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قاین بیان داشت: مأموران پلیس طی 6 ماه در شهرستان قاین 562 قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر و با انجام طرح های انتظامی 72 خرده فروش مواد مخدر را نیز دستگیر کردند که از متهمان 93 خودرو و موتورسیکلت توقیف شده است.

سرهنگ زال بیگی با اشاره به تصادفات جاده ای و شهری در شهرستان قاین؛ گفت: طی 6 ماه گذشته تلفات جاده ای در این شهرستان 29 درصد کاهش و تلفات سوانح شهری 39 درصد کاهش داشته است.

وی از صدور هزار و 463 گواهینامه خودرو و موتورسیکلت در شهرستان قاین خبر داد و گفت: طی مدت6 ماهه ابتدایی سال جاری هزار و 860 خودرو و موتورسیکلت نیز در این شهرستان پلاک شده است.

این مقام انتظامی افزود: طی 180 روزه ایتدایی امسال شهروندان در شهرستان قاین 683 مورد تماس با سامانه نظارت همگانی 197 پلیس برقرار کرده اند که در این خصوص انتقادات از عملکرد كاركنان نسبت به مشابه سال قبل 19درصد كاهش داشته است و همچنین شکایت از کارکنان پلیس نیز 42 درصد کاهش داشته است.

سرهنگ زال بیگی خاطرنشان کرد: در طول 6 ماهه ابتدایی سال جاری 69 پرونده کلاهبرداری تلفنی و اینترنتی به ارزش یک میلیارد و 246 میلیون و 736 هزار ریال در سطح شهرستان قاین بوقوع پیوسته که از این مقدار بیش از 85 درصد پرونده ها کشف شده است.

وی بر رعایت نکات پیشگیری از کلاهبردای تأکید و تصریح کرد: نگهداری از رمز کارت های بانکی و عدم افشای مشخصات مشخصات کارت و حساب های بانکی در فضای حقیقی و مجازی تا حد زیادی در ناکام ماندن کلاهبرداران موثر خواهد بود.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.