دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29445  |  
تاریخ انتشار : 31 شهر 1399 - 14:08
فرمانده سپاه ناحیه قاینات گفت: : وحدت مردمی،ایمان و انگیزه الهی وحرکت جهادی فرماندهان از عوامل مهم پیروزی جنگ تحمیلی بود که با پشتیبانی امام خمینی(ره) توانستند برگ زرینی در تاریخ نظام و انقلاب به ثبت برسانند.

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ رمضانعلی فرحبخش ثانی فرماده سپاه ناحیه قاینات در مراسم تجلیل از پیشکسوتان رزمنده بازنشسته سپاه که صبح امروز،همزمان با سراسر کشور در محل حسینیه شهید سلیمانی برگزارشد،گفت:دفاع مقدس یادآورخون های سرخ شهدای عزیزی است که درخت شجره طیبه انقلاب اسلامی را آبیاری کردند

وی افزود:دفاع مقدس یادآور دلاور مردیها،از خود گذشتگی ها و ایثار گری های رزمندگان و جوانان عزیز است که نه در مقابل رژیم بعث عراق بلکه در مقابل استکبار جهانی ایستادند و مقاومت کردند وبرگ زرینی بر دفتر نظام و انقلاب هک کردند.

فرمانده سپاه ناحیه قاینات با بیان این که امنیت و آسایش امروز ما به خاطررشادتها و دلاورمردیهای شما پاسداران و شهداست گفت:اگر امروز این عزت و اقتدار و آسایش در نظام حکم فرماست به برکت خون شهدا ورشادتهای شماست.

وی افزود:شما عزت آفرینان دفاع مقدس هستیدکه ایثار وشهادت طلبی و دشمن شناسی و ولایت مداری و بصیرت را از مکتب عاشورا آموخته  اید.

فرمانده سپاه ناحیه قاینات اظهارکرد: وحدت مردمی،ایمان و انگیزه الهی وحرکت جهادی فرماندهان  از عوامل مهم پیروزی جنگ تحمیلی بود که با پشتیبانی امام خمینی(ره) توانستند برگ زرینی در تاریخ نظام و انقلاب به ثبت برسانند.

 

در پایان  این جلسه از 40 پاسدار بازنشسته تجلیل به عمل آمد.

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.