دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29396  |  
تاریخ انتشار : 3 شهر 1399 - 00:33
فرماندار قاین گفت: 156 پروژه با اعتباری بالغ بر 179 میلیارد تومان همزمان با هفته دولت در قاین به بهره برداری می رسد.

به گزارش نسیم قائن ، محمد کریمی روز یکشنبه در آیین غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای قاین که در نخستین روز هفته دولت انجام شد افزود: عملیات اجرایی ۳۶ پروژه نیز با پیش‌بینی اعتبار ۷۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در هفته دولت آغاز می‌شود.

 

وی گفت: از مجموع پروژه‌های قابل افتتاح ۲۹ پروژه در حوزه خدمات شهری و ۹۱ پروژه روستایی است که با بهره‌برداری از آنها ۳۷۲ شغل پایدار ایجاد و ۸۰ خانوار از خدمات آن بهره‌مند خواهند شد.

 

فرماندار قاینات گفت: هفته دولت امسال ۱۵۶ پروژه با اعتبار ۱۷۹ میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

 

وی اظهار داشت: در شرایط مقابله نظام سلطه، وظیفه مسوولان تبیین دستاوردهای دولت و پرهیز از سیاه‌نمایی است.

 

کریمی ادامه داد: نظام سلطه و در راس آن آمریکا با هدف مقابله با جمهوری اسلامی ایران در قالب ترور، جنگ تحمیلی و ۴۰ سال تهدید و تحریم، راهبرد ایجاد یاس و ناامیدی در مردم و در برابر حاکمیت قراردادن آنها را در پیش گرفته است.

 

وی گفت: وظیفه ما در این شرایط حساس، حفاظت و صیانت از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و تبیبن دستاوردها و دوری از سیاه‌نمایی و ایجاد شور و نشاط و امید در مردم است.

 

وی با اشاره به لزوم سرعت، دقت، عدالت و سلامت در ارایه خدمات به مردم اضافه کرد: سودمندی و کارآمدی و رضایت مردم دو مولفه مهم و اساسی است که به تداوم مشروعیت و مقبولیت دولت کمک می‌کند.

 

فرماندار قاینات با تجلیل از ایستادگی، مقاومت، صبر و ایثار مردم در شرایط تحریم خاطرنشان کرد: موفقیت دولت مرهون همراهی مردم و بویژه راهنمایی و حمایت‌های مقام معظم رهبری است.

کریمی اظهار داشت: دولت شهیدان رجایی و باهنر معیار و ملاک دولت انقلابی و جهادی است.

وی افزود: شهیدان رجایی و باهنر دو سرمایه بزرگ برای ایران اسلامی هستند که با ایمان، عقلانیت و عشق به مردم خدمات صادقانه و ماندگار در تاریخ ایران را ارائه کردند.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.