دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 29249  |  
تاریخ انتشار : 3 خرد 1399 - 17:48
نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس دهم و منتخبان مردم در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با استاندار خراسان جنوبی دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش نسیم قائن ، نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس دهم و منتخبان مردم در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با استاندار خراسان جنوبی دیدار و گفت و گو کردند.

در این نشست که با هدف تبادل نظر بین نمایندگان و استاندار خراسان جنوبی برگزار شد، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، همراهی، همدلی و همگرایی را از جمله بزرگترین ویژگی های نمایندگان به ویژه در دوره ۱۸ ماهه حضور معتمدیان در استان عنوان کردند. 

 

نمایندگان با اشاره به این که خوشبختانه فاصله ای بین نمایندگان و مدیران ارشد استان وجود ندارد، خاطرنشان کردند؛ در شرایط اقتصادی کشور اقدامات چشمگیری در استان صورت گرفته که قابل تحسین است.

 

تقدیر از برگزاری انتخابات سالم و تشکر از اقدامات توسعه ای صورت گرفته از سوی استاندار در استان و همچنین تشریح اقدامات انجام شده در دوره حضور نماینده های استان در مجلس دهم از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.

 

نمایندگان استان خواستار پیگیری اقدامات با نگاه همگرایی و انسجام تا حصول نتیجه شدند.

 

استاندار خراسان جنوبی نیز در این دیدار بر همدلی و همگرایی نمایندگان تأکید کرد و گفت: استفاده از تجربیات و ظرفیت نمایندگان سابق می تواند در رفع مشکلات استان مؤثر باشد.

 

معتمدیان همدلی و همزبانی مدیران دستگاه های اجرایی و نماینده ها را شرط لازم برای پیشرفت و توسعه استان عنوان کرد.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.