دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28282  |  
تاریخ انتشار : 12 مهر 1397 - 15:15
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی گفت: تجمع امروز ما و نمایش اقتدار ما برای این است که دشمن بداند ملت ایران پای انقلاب خود ایستاده و همواره توطئه‌های دشمن شکست خورده است.

به گزارش نسیم قائن ، سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی صبح امروز در نمایش بزرگ سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) 2 در ورزشگاه آزادی بیرجند اظهار کرد: آیه "هیهات من الذله" را امروز باید در برابر آمریکا و صهیونیست سر داد چراکه آن‌ها امروز جمع شدند و نقشه می‌ریزند تا جهان اسلام را بترسانند.

 

وی افزود: ملت ایران پای آرمان‌های خود ایستاده‌ و هیچ وحشتی از توطئه‌های دشمن ندارد.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی بیان کرد: پیام مردم خراسان جنوبی و کشور ایران این است که ما آماده‌ایم، ایستاده ایم، راه امام حسین(ع) را ادامه خواهیم داد و عاشورایی خواهیم ماند.

 

سردار قاسمی گفت: پیام دیگر ما به ملت ایران این است که ایجاد آرامش و امنیت پایدار در سایه توانمندی و اقتدار گردان‌های رزمی بسیج مانند گردان‌های بیت المقدس، عاشورا، الزهرا، امام علی(ع)، امام حسین(ع) و کوثر که در این اجتماع نیز حضور دارند، است.

 

وی تصریح کرد: پیام ما به دشمنان این است که مأیوس و ناامید باشید و بدانید که هیچ غلطی نمی‌توانید بکنید.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی تأکید کرد: پیام ما به ملت‌های آزادی‌خواه نیز این است که ما حامی مستضعفان، محرومان و انقلابیون مسلمان جهان هستیم.

 

سردار قاسمی گفت: تجمع امروز ما و نمایش اقتدار ما برای این است که دشمن بداند ملت ایران پای انقلاب خود ایستاده و همواره توطئه‌های دشمن شکست خورده است.

 

وی با بیان این‌که هر چند دشمن به ظاهر قوی اما دچار پوکی استخوان شده است، عنوان کرد: امروزه توطئه‌های دشمن افشا می‌شود و ما متحدتر و منسجم‌تر در مقابل دشمن می‌ایستیم و مسیر دشمن را تنگ می‌کنیم و راه‌های نفوذ دشمن را می‌بندیم.

 

فرمانده سپاه خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: حضور مردم در صحنه، نقشه‌های دشمن را نقش بر آب خواهد کرد و آن‌ها را از نیت شومشان باز خواهد داشت.

 

سردار قاسمی متذکر شد: ما در این اجتماع بزرگ اعلام می‌کنیم که همواره بر خط امام و رهبری هستیم و از ارزش‌های انقلاب حراست خواهیم کرد.

خاورستان

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.