دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28108  |  
تاریخ انتشار : 23 مرد 1397 - 14:25
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی خبر داد:
مطالبات ۳۵میلیارد تومانی پیمانکاران محور بیرجند-قاین
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از مطالبات ۳۵ میلیارد تومانی پیمانکاران محور بیرجند- قاین خبر داد.

به گزارش نسیم قائن ، مهدی جعفری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال حاضر از ۱۰۰ کیلومتر طول محور بیرجند- قاین بالغ بر ۴۵ کیلومتر تاکنون دوبانده شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نیز دوبانده سازی ۵۵ کیلومتر از این محور در دست اجرا است، بیان کرد: از این میزان ۲۰ کیلومتر آماده آسفالت بوده که اگر مطالبات پیمانکاران پرداخت شود به زودی شاهد افتتاح این پروژه ها خواهیم بود.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی، میزان مطالبات پیمانکاران این محور را بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: پیگیری می کنیم از محل اعتبارات سفر سهمی برای این محور اختصاص یابد تا بتوانیم بخشی از این مطالبات را پرداخت کنیم.

اختصاص ۱۱ میلیارد تومان به محور بیرجند- قاین

جعفری از اختصاص ۱۱ میلیارد تومان اعتبار به پروژه دوبانده سازی محور بیرجند- قاین در سال جاری خبر داد و افزود: علاوه بر این پیشنهاد کرده ایم از محل اعتبارات توازن منطقه ای سهم بیشتری به این پروژه اختصاص یابد.

وی، مهمترین مشکل این پروژه را کمبود اعتبار عنوان کرد و گفت: برای رفع این مشکل موضوع فاینانس داخلی و استفاده از ماده ۵۶ قانون بودجه پیگیری می شود تا پروژه تسریع یابد.

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در سال جاری بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان به اجرای ۱۱ پروژه دوبانده سازی در استان اختصاص یافته است.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.