دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 28  |  
تاریخ انتشار : 26 آبا 1391 - 18:23
رئیس پایگاه های تخصصی سازمان بسیج کشور: ورود به شجره طیبه صالحین اتصال به ولایت را محکمتر می کند

به گزارش ابراهیمی از نسیم قاین حجت الاسلام جامعی در جمع فرماندهان پایگاه ها مربیان و سر گروه های حلقه های طرح صالحین شهرستان های قاینات و زیرکوه شجره طیبه صالحین را فرایندی برای ترسیم رشد دانست و از تشکل 55 هزار حلقه طیبه صالحین در سطح کشور خبر داد. وی میل باطنی و قلبی و روحیه ي شهادت طلبی را از ارکان بسیجیان در شجره طیبه صالحین دانست
رئیس حوزه علمیه بقیه الله تهران از 55% روابط نامشروع دختران و پسران و 80% درصد کاربران سایت های مبتذل در کشور خبر داد و گفت اقتصاد مقاومتی با وجه به قناعت، پرهیز از تجمل، فرهنگ کار و حمایت از کار داخلی و پرهیز از مصرف گرایی و وجدان کاری با همت و کار مضاعف امکان پذیر است.
فرمانده سپاه قاینات نیز در این مراسم پرهیز از سست عنصری  بسیجیان تأکید کرد و  افزود شاخصه حرکت در محور ولایت با شناخت ضرورت ها و مقتضیات زمان با توجه به رهنمود های رهبری می باشد و افزود شاخصه اصلی بسیج انعطاف پذیری در صحنه سیاسی، اجتماعی، نظامی و اقتصادی می باشد که امروز بسیج با اشاره به اقتصاد مقاومتی و تأکید مقاوم معظم رهبری را دستور کار داد.
 سرهنگ برات زاده آگاهی و بصیرت همراه با معرفت برای دفاع صحنه های پیش آمده برای انقلاب را امتداد بسیج بر شمرد. و به شعار امسال بسیج بسیج امتداد عاشورا اشاره کرد و فلسفه تشکیل بسیج را روحیه حسینی و زینبی دانست.

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.