دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 27961  |  
تاریخ انتشار : 14 تير 1397 - 14:33
معاون استاندار خراسان جنوبی عنوان کرد:
بیرجند-قاین بحرانی ترین محور مواصلاتی خراسان جنوبی
بیرجند-معاون امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی بیرجند-قاین را بحرانی ترین محور مواصلاتی استان دانست و گفت: تامین اعتبار باند دوم این جاده در دستور کار کمیسیون ایمنی راه های کشور قرار گیرد.

به گزارش نسیم قائن ، سید مجتبی علوی مقدم پیش از ظهر پنج‌شنبه در کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل‌ونقل استان اظهار کرد: استراحت گاه‌های کم هزینه بین راهی در دستور کار متولیان در استان باشد.

وی خواستار توجه ویژه به نصب علائم راهنمایی و رانندگی در جاده‌ها شد و اظهار کرد: همچنین بخش اعظمی از محورها آماده آسفالت است که باید مورد  توجه قرار گیرد.

علوی مقدم با اشاره به محور بیرجند – قاین بیان کرد: این محور یکی از محورهای بحرانی در خراسان جنوبی است.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذار برای اجرای این پروژه معرفی شده است، گفت: محور بیرجند- قاین باید در کمیسیون ایمنی راه کشور در دستور کار قرار گیرد.

علوی مقدم خواستار ساماندهی مجتمع‌ها و پایگاه‌های بین راهی شد و گفت: در رفع نقاط حادثه‌خیز پیگیری‌های جدی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه در مسائل اجتماعی و فرهنگی هنوز در ابتدای راه هستیم، اظهار کرد: اگرچه وسایل نقلیه با استاندارهای لازم فاصله داشته و راه‌ها دچار مشکل است، اما توجه نکردن به مسائل راهنمایی و رانندگی می‌تواند بسیاری از حوادث را کنترل کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: در تمدید گواهی‌نامه راهنمایی و رانندگی باید آزمون های مجدد گرفته شود.

 

 

منبع : خبر گزاری مهر

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.