دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 27414  |  
تاریخ انتشار : 7 فرو 1397 - 13:51
فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: مقابله جدی با ورود کالای قاچاق و عرضه آن در سطح بازار از مأموریت‌های جدی نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی است.

به گزارش نسیم قائن ، سردار مجید شجاع صبح امروز در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی با نماینده ولی فقیه در استان، به نامگذاری سال جدید به عنوان" حمایت از کالای ایرانی" اشاره کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در تمام حوزه‌ها به‌ویژه شعار سال تبعیت می‌کند.

وی مأموریت مهم نیروی انتظامی در سال جاری که به تحقق شعار سال کمک می‌کند را مبارزه جدی و قاطع با ورود کالای قاچاق به کشور و حمایت از تولیدکنندگان داخلی اعلام کرد.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی اعلام کرد: پیرامون تحقق بخشیدن به شعار " حمایت از کالای داخلی"، نیروی انتظامی به اندازه وسع خود و با همه وجود در رده‌های نظامی و انتظامی تلاش می‌کند.

شجاع به مأموریت مهم نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی در سال جاری اشاره و مطرح کرد: مقابله جدی با ورود کالای قاچاق و عرضه آن در سطح بازار از مأموریت‌های جدی نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی است.

وی خاطرنشان کرد: پیرامون این مهم کارگروه‌های خاصی پیش‌بینی شده و با تمام توان و قدرت سعی خود را در تمام رده‌ها خواهیم داشت.

فارس

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.