دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 26  |  
تاریخ انتشار : 26 آبا 1391 - 17:00
 وزیر خارجه ایران در تماس تلفنی با رمضان عبدالله آمادگی خود را برای سفر به غزه اعلام کرد و از آمادگی جمهوری اسلامی برای ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه در زمینه دارو و غذا به مردم غزه خبر داد.

 

به گزارش نسیم قاین به نقل از فارس، در تماس تلفنی امروز (جمعه) علی‌اکبر صالحی با رمضان عبدالله از رهبران جهاد اسلامی فلسطین، آخرین وضعیت حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین و غزه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
صالحی در این گفت‌وگوی تلفنی ضمن ابلاغ تسلیت دولت جمهوری اسلامی ایران به خانواده شهدا حملات اخیر در فلسطین و آرزوی موفقیت و پیروزی برای مردم فلسطین و تجلیل از تلاش‌های مقاومت، آمادگی جمهوری اسلامی ایران را برای تداوم حمایت‌های سیاسی و کمک‌های انسان دوستانه به ویژه در زمینه دارو و غذا اعلام کرد.
وزیر امور خارجه کشورمان همچنین آمادگی خود را به منظور سفر به غزه و ابراز همبستگی و همدردی با مردم مظلوم فلسطین و مقاومت اعلام کرد.
رمضان عبدالله نیز در این تماس تلفنی ضمن تبیین آخرین تحولات و حملات رژیم صهیونیستی علیه فلسطین و غزه از حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد و اظهار داشت: پس از خدای متعال ما از حمایت‌های ارزنده معنوی، سیاسی و انسان‌دوستانه ایران برخوردار بوده‌ایم.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.