دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 25998  |  
تاریخ انتشار : 16 دى 1396 - 17:00
مدیر هسته گزینش استانداری خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۳ هزار و ۷۰۰ پرونده توسط گزینشگران استان بررسی صلاحیت شده است.

به گزارش نسیم قائن ، محمود عربی صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی اظهار داشت: 15 دی‌ماه به مناسبت روز گزینش نامگذاری شده است.

وی با اشاره به اینکه در خراسان‌جنوبی از سال 86 هسته گزینش ایجاد شده است، تصریح کرد: در سطح استان هفت هسته گزینش وجود دارد.

مدیر هسته گزینش استانداری خراسان‌جنوبی ادامه داد: علاوه بر این هفت هسته گزینش رابطان کار که شامل 36 دستگاه در استان بوده کار گزینش در بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی را انجام می‌دهند.

عربی با بیان اینکه از ابتدای انقلاب تاکنون گزینش مظلوم واقع شده است، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 3 هزار و 700 پرونده توسط گزینشگران استان بررسی صلاحیت شده است.

وی ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر یادآور شد: بی‌شک این حرکت‌ها توسط عده‌ای فریب‌خورده که مزدور هستند ایجاد شده است.

مدیر هسته گزینش استانداری خراسان‌جنوبی ادامه داد: کسی به عنوان ایرانی پرچم کشورش را به آتش نمی‌کشد و این حرکات توهین به ساحت مقدس نظام، پرچم و مقامات عالی بوده که محکوم است.

عربی خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواهد با فوت دهان خود نور خداوند را خاموش سازد در حالی که نمی‌داند این حرکت‌ها سبب قوی‌تر شدن نظام جمهوری اسلامی ایران می‌شود.

فارس

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.