دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 25524  |  
تاریخ انتشار : 22 آذر 1396 - 17:17
از ابتدای آذر ماه در جاده های استان 13 نفر جان خود را از دست داده اند که پنج نفر از کشته شدگان در کیلومتر 28 تا 41 محور بیرجند به قاین بوده است .

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ "حسین رضایی" فرمانده پلیس راه خراسان جنوبی با اعلام این خبر اظهار داشت :از ابتدای آذرماه در جاده های استان بر اثر تصادفات جاده ای 13 نفر از هموطنان ما جان خود را از دست داده اند که علت عمده تصادفات از سوی کارشناسان پلیس راه سبقت های غیر مجاز و انحراف به چپ تشخیص داده شده است .
 
وی با اعلام این که بیشترین تلفات و تصادفات محور بیرجند به قاین در کیلومتر 28 تا 41 این محور از سمت بیرجند و حد فاصل گردنه "خونیک " تا گردنه "اوج" از سمت قاین است افزود: پلیس راه به صورت روزانه نقاط حادثه خیز این محور را بررسی می کند و با افزایش خودروهای گشتی در این محور به رانندگان هشدار می دهند ولی متاسفانه عامل اصلی تلفات و تصادفات در این محور عامل انسانی ذکر شده است .
 
سرهنگ رضایی اضافه کرد: با توجه به شروع فصل سرما و لغزنده بودن مسیر در برخی از ساعات شبانه روز و تردد بالای خودروهای سنگین در این محور،رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند و از عجله و شتاب پرهیز کنند تا شاهد حوادث ناگوار برای شهروندان در این مسیر نباشیم .

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.