دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 25040  |  
تاریخ انتشار : 3 آذر 1396 - 18:50
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: راهبرد متناسب با ظرفیت‌های بی‌بدیل بین‌المللی در چابهار به زودی خدمت رهبر معظم انقلاب برای ارائه توصیه‌های لازم به نهادهای مربوط تقدیم می‌شود.

به گزارش نسیم قائن ، سید کمال خرازیر با اشاره به ظرفیت‌های بی‌نظیر سواحل مکران اظهار داشت: اقداماتی که تاکنون در این سواحل صورت گرفته بسیار کمتر از ظرفیت‌های بی‌نظیر آن متناسب با نگاه رهبر معظم انقلاب است.

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی دفتر رهبر معظم انقلاب افزود: توسعه ملی و محلی در سواحل مکران 2 عامل تفکیک‌ناپذیر برای توسعه پایدار در منطقه است و آنچه مهم است هماهنگی میان این 2 متناسب با ظرفیت‌های بی‌بدیل مکران است.

وی با اشاره به درخواست رهبری مبنی بر ارائه راهبرد مناسب برای توسعه چابهار، تصریح کرد: هدف سفر اعضای شورای راهبری روابط خارجی دفتر رهبر معظم انقلاب به چابهار بعد بین‌المللی مسائل توسعه‌ای در تنها بندر اقیانوسی ایران است و لازم بود اعضای شورا در جریان ناهناهنگی‌ها و چالش‌های موجود بر سر راه توسعه سواحل مکران و چابهار قرار گیرند.

خرازی خاطرنشان کرد: پس از سفر اعضای شورا به چابهار در فاصله کوتاهی نتایج سفر و بازدیدهای صورت گرفته در قالب راهبردی برای توسعه سواحل  مکران و به ویژه بندر راهبردی چابهار خدمت رهبر معظم انقلاب تقدیم می‌شود تا ایشان توصیه‌های لازم را به نهادهای مربوط در جهت تسریع در توسعه چابهار و مکران ارائه کنند.

انتهای پیام/

 

تسنیم 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.